2737
2734

هرجا میخواد بره میگه مثلا امرو ساعت ۱ گف میخوام برم مغازه سرکوچه الان میام بعد الان بهش زنگ زدم میگه کوچه بغلی دعوا شده بود اونجام کلا همیشه کاراش اینجوریه میره جایی ک ۵ دقه طول میکشه سرازجای دیگه درمیاره بخدا دیگه خسته شدم هرجوری ک بگین باهاش صحبت کردم‌‌‌....یکیش دیشب خونه مامانش بود پایین...داداشش اینا اومده بودن ساعت ۱۱ ک اونا رفتن اینم رفته بیرون من فک کردم پایینه زنگ زدم اس داده اومدم مغازه ...بعد اومده دیشب با گریه میگم منو ادم حساب نمیکنی این موقه شب میری بیرون بهم خبر بدی😣 ببخشید طولانی شد

کوچیک ترین مرد زندگیه من پسرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
كنار بيا بيخيال شو 🤣🤣🤣 شوهر منم تقريبا بعضي وقتا اينجوريه اوايل سر و صدا ميكردم الان بيخيالم  ...

بابا مادرشوهرمم از اونور رواعصابه غر میزنه میگه زن نیسی درستش کنیو فلانو از این حرفا

2738

مس اوایل مایید..من هربار سرو صدامیکردم اخر التیماتم دادم ...اصن دوست و رفیق نداره ولی انقد حرف میزنه میرفت مغازه قشنگ یه ساعته میومد...الان میخواد بره یه قلم جنس بگیره میگه پاشید بریم همگی..صب داشت میرفت شرکتشون گوشیش جامونده بود گفت همگی بریم بیایم ...

به بعضی تاپیکام فقط باید گفت عجب🤔🤔😐🤔😐🤔😐🤔😐🤔😐😐😐🤔😐😐🤔
حساسیتت رو کم کن انقدرا هم مهم نیست

مهم نیس شوه ادم بگه سرکوچه میرم مثلا روغن بخرم بره دوساعت دیگه بیاد سر ظهری اونم بره دعوا نگا کنه مثه اونسری مهمون خونمون بود کوچه بغلی خونه اتیش گرفته بود رفته بود اونجا😥😥

اذیت میشم خیلی الان نیم ساعت پیش زنگیدم گف ۵ دقه دیگه خونم هنو نیومده😢😢😢😢

سعی کن نسبت بهش بی اهمیت باشی،کسی که واسه بقیه ارزش قائل نمیشه نباید براش تره هم خورد کرد...

بِسمِ رَبِّ چشمهایَش
بابا مادرشوهرمم از اونور رواعصابه غر میزنه میگه زن نیسی درستش کنیو فلانو از این حرفا

بگو تو خودت تر زدي سي سال نتونستي درست كني تربيتت غلط بوده توقع داري من درستش كنم؟ جًاب بده بابا منم هميشه جواب ميدم ميشورم ميذارم كنار همه م عادت كردن پا رو دمم نذارن 

خدايا ممنون كه هميشه حواست بهم هست 
مس اوایل مایید..من هربار سرو صدامیکردم اخر التیماتم دادم ...اصن دوست و رفیق نداره ولی انقد حرف میزنه ...

دقیقا خیلی پرحرفه باهم باشیم ب زور از مغازه میکشمش بیرون

بگو شما که پدرمادرش بودین از بدو توبد زیر دستتون بود درستش نکردید الان من این مرد گنده رو چطوری درست کنم 😒😒

مگر یک انتظار را چقد میشود کشید 🙁خدایا یه نی نی ام بمن بده 🙂💕

مگه بچه س ،مرد به این بزرگی دیگه در کودکی شخصیتش شکل گرفته ، مبخواست خودش درست تربیتش کنه 

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت
2706