2733
2739
عنوان

مامانی دوقلوها بیاید

202 بازدید | 22 پست

سلام مامانیا،به فرشته دوقلوهاتون شیرخودتون رو دادید،یا شیر خشکم دادید،من دوستدارم فقط شیر خودمو به فرشته هام بدم.بعد اینکه فرشته ها اومدن بیرون از شکم،شیر میاد زود؟ راهنماییم کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
شیر خشکم میشه با قاشق یا قطره چکان داد،خدا حفظ کنه فندوقیاتو    

قربونت عزیزم خدا نی نی های شما هم حفظ کنه،عزیزم میشه با قاشق داد ولی تو بیمارستان با سرنگ به بچه شیرخشک میدن بعد از روز اول زایمان سینه ها رو هی بدوشید تا شیر روان بشه من خواهرشوهرم هی می‌دوشید برام خودم بلد نبودم از روز اولم بچها رو بگیرید روی سینه تا مک بزنه شاید یکم دیر سینه بگیرن ولی تلاشتو ادامه بده

قربونت عزیزم خدا نی نی های شما هم حفظ کنه،عزیزم میشه با قاشق داد ولی تو بیمارستان با سرنگ به بچه شیر ...

دوشیدن بلد نیستم   خواهر زن داداشم میگفت دهن نی نی رو بچسبونی به سینه بعد از گوشه با قطره چکان شیر بریزی فکر میکنه از سینس زود سینه رو میگیره

دوشیدن بلد نیستم   خواهر زن داداشم میگفت دهن نی نی رو بچسبونی به سینه بعد از گوشه با قطره چکا ...

آره این روشم خوبه،من یکی از دخترام همون موقع سینه گرفت ولی یکیش ده روز بعد زایمانم گرفت تو ده روز فقط با قاشق شیر بهش میدادیم

کافیه عزیزم ولی خودت خیلی اذیت میشی 

اشکال نداره سه ماه فقط شیر خودمو میدم بعد اونم شیرخشک کمکی میدم اما شیر خودمم روزی سه چهار میدم بهشون.بعد افتادن به غذا هم شیرخشک دیگه نمیدم.همون شیر خودمو فرنی و این چیزا

2706