2737
2739
عنوان

هرروز گریه میکنم هیچوقت یادم نمیر

605 بازدید | 38 پست

خیلی روزای سختی بود من درد زیادی شدم دکتر گفت احتمالا سرطان داری 

خیلی حالم بد بود هرروز گریه میکردم شوهرم شده بود دنیام پیشش اروم بودم هرشب میومدم کنارم میخوابید

توهمون روزا باخانوادش بحثم شد بهم تهمت زدن چ تهمتی 

شب بود منتظر شوهرم بودم شام نخورده بودم تا بیاد هرچی منتظرموندم نیومد زنگ زدم بهش گوشیش خاموش بود به کارگرش زنگ زدم گفت ازش خبرندارم 

ساعت ۳شب انقدرداز نگرانی گریه کردم حالم بد بود بابام زنگ زد پدرشوهرم گفت حامو کجاس گفتن ماخبرنداریم 

انقدرگریه میکردم مامانوخواهرمم گریشون گرفنه بود 

صبح که شد مامان باباش اومدن خونمون گفتن مانزاشتیم بیاد پیشت ما بهش گفتیم پیام نده چون تو بچمونو اذیت میکنی 

حالا من چه اذیتی داشتم بکنمش 

خدا لعنتشون کنه دوساله میگذره و هنوز من اشک میریزم و الانم دارم جدا میشم  بازم خانوادش باعث جداییمونن خدالعنتشون کنه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اگ شوهرتو اذیت نمیکردی و انقد دهن بین بوده بهتر ک داری جدا میشی

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
2738

😣😣😣😣😣

اطلاعات مورد نیاز دوستان تازه وارد ب نی نی سایت:              اسی=استارتر , آغازکننده تاپیک , آنکه تاپیک میزند.                 بز=بگذار , لطفا عکس (یااسکرین)را قرار بده                          وقیح=استعاره از مرد نامحترم و بی شرمی ک علاوه بر حضور در نی نی سایت ب جمع آوری عکس اعضا میپردازد.                                      پ ن:برای حذف پست مورد نظرخود سه نقطه پایین پست را فشار دهید.(برای حذف کمتر از پنج دقیقه فرصت دارید)
2706