2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دو ساله بعضی اوقات سر میکنم به خاطر اینکه شوهرم بدش میاد ولی شادی چادرم از زمانی که دبستان را تمو ...

کدوم شهر اجباره؟🤔

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید
2728

ولی یه خواهشی دارم ,هیچ وقت به دخترا زور نگید چادر بپوشن بذارید خودشون انتخاب کنن 

من چون به انتخاب خودم پوشیدم الانم خداروشکر راضیم

ولی کسی که با اجبار سر کنه یا بدون دلیل بپوشه ,یه روزم درش میاره

ی سوال دارم

من چادری نیستم ولی خب سوالم اینه شماها چادر سر میکنید چرا مانتو میپوشین دیگه خب بلوز شلوار کاملا پوشیده هس نیاز به مانتو ندارین یا اونا ک چادر ملی یا دانشجویی دارن میتونن راحت یا تاپ با شلوارک یا شلوار بپوشن زیب چادر بکشن بالا چیزیشون پیدا نیس ک .چادر که تا پایین پاس و جوراب نیپوشن راحت بدون لباس و مانتو چادر تن کنین 

ی سوال دارم من چادری نیستم ولی خب سوالم اینه شماها چادر سر میکنید چرا مانتو میپوشین دیگه خب بلوز شل ...

من بعضی وقتا زیر چادرم بلیز شلواریم

تو زیباترین اتفاق زندگیمی🦋مامان ریحانه وهانیه  ❤❤    طاهره : اره،بعضی چیزا گفتنشون فایده نداره------------ در شب کوچک من ،افسوس باد با برگ درختان میعادی دارد ♡در شب کوچک من دلهره ویرانیست♡گوش کن وزش ظلمت را میشنوی ؟من غریبانه به این خوشبختی مینگرم ♡لحظه ای وپس از آن هیچ پشت این پنجره شب دارد میلرزد وزمین دارد باز میماند از چرخش♡پشت این پنجره یک نامعلوم نگران من وتوست ♡ای سراپایت سبز دستهایت را چون خاطره ای سوزان در دستهای عاشق من بگذار ولبانت را چون حسی گرم از هستی به نوازشهای لبهای عاشق من بسپار ♡♡♡♡♡♡♡♡♡باد مارا خواهدبرد..... من یه اذر ماهی پر از احساسم خیلی زیاد💎💎
2738
من بعضی وقتا زیر چادرم بلیز شلواریم

واقعا مانتو برا شما خرج الکیه اخه اصلا پیدا نیس ک .پوشش اصلی ک چادر باشه و کاملا بپوشونه راحت میشه با لباس نازک بری بیرون عرق هم نمیکنی

ی سوال دارم من چادری نیستم ولی خب سوالم اینه شماها چادر سر میکنید چرا مانتو میپوشین دیگه خب بلوز شل ...

ادم بره خرید زیر چادر تاب و شلوارک پوشیده باشه 

میاد در کیفشو باز کنه همه چیزش مشخص میشه

درسته چادره ولی خب ممکنه کنار بره نمیشه که

در دلم کسی جا دارد که در تمام زندگی ام ،او را حس میکنم و به خاطر وجودش با خداوند در خلقتش شریک شده ام.ندیده دوستش دارم و عاشقانه منتظر حضورش در آغوشم هستم ❤
ادم بره خرید زیر چادر تاب و شلوارک پوشیده باشه  میاد در کیفشو باز کنه همه چیزش مشخص میشه درست ...

اخه من دیدم چادریا کیفشون بیرون چادر دست میگیرن اونا ک چادر ملی میپوشن کیف بیرون روشونه میزارن اصلا نیاز به باز شدن چادر نی

خوب ممکنه باد بزنه و چادر رو بزنه کنار،یا زمین بخورن،اگه زیرش ناجور باشه که خیلی بد میشه

واقعا مانتو برا شما خرج الکیه اخه اصلا پیدا نیس ک .پوشش اصلی ک چادر باشه و کاملا بپوشونه راحت میشه ب ...

آخه نمیشه که مانتو نخرم یا نپوشم😄 توی جمع های خودمونی چادرم رو در میارم با مانتو بلند راحت ترم

تو زیباترین اتفاق زندگیمی🦋مامان ریحانه وهانیه  ❤❤    طاهره : اره،بعضی چیزا گفتنشون فایده نداره------------ در شب کوچک من ،افسوس باد با برگ درختان میعادی دارد ♡در شب کوچک من دلهره ویرانیست♡گوش کن وزش ظلمت را میشنوی ؟من غریبانه به این خوشبختی مینگرم ♡لحظه ای وپس از آن هیچ پشت این پنجره شب دارد میلرزد وزمین دارد باز میماند از چرخش♡پشت این پنجره یک نامعلوم نگران من وتوست ♡ای سراپایت سبز دستهایت را چون خاطره ای سوزان در دستهای عاشق من بگذار ولبانت را چون حسی گرم از هستی به نوازشهای لبهای عاشق من بسپار ♡♡♡♡♡♡♡♡♡باد مارا خواهدبرد..... من یه اذر ماهی پر از احساسم خیلی زیاد💎💎
حالا دلیلش میگی؟

چون به نظرم میشه پوشش کامل مرتب و ساده و راحتی داشت لازم نیس یه پارچه مشکی بکشیم رو خودمون حتی تو قران اصلا به چادر اشاره نشده به مقنعه و حدود پوشش اشاره شده و هیچ جای دنیا مسلموناش اینجور چادری رو که ما سر میکنیم سر نمیکنن و اینکه چادر یه پوشش اذیت کنندس برا گرما برا سرما رو پالتو برا خرید برا رانندگی برا نگه داشتن بچه ولی میشه با یه مانتو بلند و گشاد یه شلوار دمپا یک روسری قواره بزرگ یا یه مقنعه نیم چادر تموم اصول و حدود پوشش رو رعایت کرد و به حدود الهی هم تجاوز نکرد 

البته بی احترامی به خانمهای چادری نشی من نظرم رو گفتم و خودم از 14 سالگی تا 27 سالگی چادر سر میکردم به انتخاب خودم ولی باز به انتخاب خودم راه بهتر رو پیدا کردم

گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است گاهي نگفته قرعه به نامت ميشود
خوب ممکنه باد بزنه و چادر رو بزنه کنار،اگه زیرش ناجور باشه که خیلی بد میشه

ببین منظورم چادر مدل چادر مادرامون نیستا این مدل جدیدا ک گشاد نیستن از پایین تا بالا زیب داره یجوریایی پوشیده تربن لباسه حتی باد بزنه این ک باز نمیشه فون هم نیس ک پایینش بره بالا

2706