2737
2734

منم از اول راهنمائی چادری شدم و الان جزئی از وجودمه

اوایل که ساده سر میکردم

الان صدفی فقط سر می کنم

با هیچ چادری جز صدفی نمیتونم کنار بیام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام بنده ازسوم ابتدایی چادری شدم.اوایل معمولی چندسالی هم هست میکس سرمیکنم عربی و ساده😃 دوستای ...

آرزو دارم همونطور که خودم بعد چند وقت دعا به درگاه خدا به حاجتم رسیدم شما هم زود زود به حاجت دلت برسی

از نذر ذکر لا اله الا الله غافل نشید

من خودم از این ذکر حاجت گرفتم

من از دوم ابتدایی پوشیدم و دیگه کنار نذاشتمش شکر خدا. الان چهارساله که جلابیب و بحرینی فقط میپوشم.راحتن واقعا

🇵🇸وای به روزی که ببارد سجیل🚀🚀🚀 مهم اینه خدا با ماست💪💪💪من مامان شاد و پرانرژی چهار تا دسته گلم(بگو ماشاالله).... اگه سؤالی در زمینه بارداری، همسرداری و بچه داری داشتین خوشحال میشم کمکتون کنم.....
2728

من از نه سالگی چادر سرم میکنم ،چادرام همه سادس با مدل دارا کنار نمیام واحساس راحتی ندارم چون از اول ساده پوشیدم

معجزه زندگیم ترنم من 25 آبان سال 97 ساعت8و40دقیقه صبح بعد از یازده سال انتظار فرشته زمینی ما شد.خدایا عاشقتم  
2738
من از دوم ابتدایی پوشیدم و دیگه کنار نذاشتمش شکر خدا. الان چهارساله که جلابیب و بحرینی فقط میپوشم.را ...

فرشته اسمونی برای سلامتی خودت و خانواده و عزیزانت صلوات میفرستم

منم از اول راهنمائی چادری شدم و الان جزئی از وجودمه اوایل که ساده سر میکردم الان صدفی فقط سر می کن ...

و تو میدونی که خواهرت چقدر دوست داره شما را 

تاج بندگی روی سرت مستدام گلم

2706