2733
2734
عنوان

هاااااای نفس کش😠😠😠

| مشاهده متن کامل بحث + 126 بازدید | 28 پست
ایییییییی نگوووووو دارم میسوزم خدا ب دادش برسه یجا ببینمش😠😠😠

نههههه، این کار رو نکنیا، میدونی چرا؟ چون اون قضیه دیگه تو ذهن خودش تموم شده ست، حالا یه جا ببینیش شروع کنی اعتراض یا تند برخورذ کردن میگه زن دیوونه ست، فقط خییییلی سنگین برخورد کن، اصلا بگو شما؟ به جا نمیارم، یه جوری که بهش بفهمونی حرفای اون شبت اینقدر برام بی اهمیت بود که چهره ت هم تو ذهنم نمونده

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐
اره بیشتر روش زوم میکنه، میره تو این فکر که این زنه چقدر حواسش به من هست، ناخوادگاه فکر شوهرت رو درگ ...

چ غلطااااا جرش میدم😠بعدشم زنه بش میخورد 35اینا باشه یه قیافع داغونیم داره شوهرمن همش27سالشه😕

ما بد،تو از خوبیات بگو شرمنده شیم..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نداره؟؟؟؟دارم میترکم😕

نه اگه اون آدم وقیح و حتی غریبه باشه😕

وقتی برای اون چیزی که میخای نمی جنگی    برای اون چیزی هم که از دست دادی گریه نکن.وقتی در سکوت زندگیتو میسازی،نمیدونن به چی حمله کنند.هر چقدر هم به خودت برسی،باز به من نمیرسی
چ غلطااااا جرش میدم😠بعدشم زنه بش میخورد 35اینا باشه یه قیافع داغونیم داره شوهرمن همش27سالشه😕

باشه عزیزم، ذهن که دست خود ادم نیست، بعدم نمیگم دور از جون شوهرت باهاش میپره که، همین که بره تو فکرشم بده

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐
2731
زیادی خودتون اذیت میکنید,بایدخودتون کنترل میکردید و یه جواب خوب بهش میدادین ,همین جواب ندادنا بعضیا ...

یعنی دلم میخواد یه چک بزنم تو گوش خودم نمیدونم چ مرگم شده بود خدایی کسی تا این حد با وقاحت درمورد شوهرم تا حالا نظر نداده بود هنگ کردم اصن

نه اگه اون آدم وقیح و حتی غریبه باشه😕

همچین غریبم نیس میشناسه مارو ولی من تاحالا باهاش هم صحبت نشده بودم خداروشکر

چرا ساکت نشستی گزاشتی هرچی دلش میخاد بگه؟ خیلی مودبانه میگفتی حرفاتون ازار دهندست تیپ و هیکل شوهرم ...

زبونمو موش خورده بود😑اونم هرچی دل تنگش میخواست گفت

2740
الان دیگه خودتون اذیت نکنید ,واقعا بعضی وقتا آدم از پرویی بعضیا هنگ میکنه 

اره بخدا هنگ کردم شوهرمم میگه من ب واسطه کارم مجبورم باهاشون گرم بگیرم و این اصن تو کتم نمیره😠

نههههه، این کار رو نکنیا، میدونی چرا؟ چون اون قضیه دیگه تو ذهن خودش تموم شده ست، حالا یه جا ببینیش ش ...

اره خب اینم حرفیه فک میکنه چقد چرتو پرتایی ک گفته مهمه البته ک شوهرمم کلی از حرفاش عصبانی شد گفت خودمم ب شوهرش تذکر میدم ولی دلم خنک نمیشه ک😤

باشه عزیزم، ذهن که دست خود ادم نیست، بعدم نمیگم دور از جون شوهرت باهاش میپره که، همین که بره تو فکرش ...

الان دلم میخواد شوهرمم خفه کنم😂😂😂