2733
2734
عنوان

هاااااای نفس کش😠😠😠

126 بازدید | 28 پست

یعنی تو دیگه کلات نمیوفته این وارا ؟؟یعنی ب معنی واقعی دلم میخواد خفشم کنم زنیکه پررو رو😤😤

دیشب رفتم مثلا با شوهرم بیرون یه زنیکه احمقی ک یکی از مشتریایه سابق شوهرم بود(سوپرمارکت داره) مارو دید شوهرم و داداشم باهم شریکن تو این مغازه اول ک کلی زر درمورد داداشم زد ورفت ک یعنی قیافع من فقط این بود😕اصلا هنگ کردم بعد شوهرم دید من قاطی کردم قبلشم باخودش بحث کرده بودم منو دخترمو برد یه پارک ک همون نزدیکا بود گفت تو ببرتا بچه یکم  بازی کنه منم برم شام بگیرم برامون منم دخترموبردم پارک از کجا این انتر خانومم اومده بود همون پارک یعنی اعصابم داغون بود داغون تر شد گفت اوا خانوم فلانی شمام اومدین اینجا بیا اینجا ک دخترم با دخترت بازی کنه من بهش محل ندادم گفت اقایه فلانی کجا رفتن؟منظورش شوهرم بود یکی نیس بگه ب توچ زنیکه پررو..منم اینقد مخم هنگ بود گفتم رفته شام بگیره الان میاد بعد شنیدم داشت ب پسراش ک یکی 13ساله میخورد یکی20ساله میگفت معلوم نیس شوهرش با کی قرار داره اینو اینجا کاشته😤😤😠😠حالا منم جلوشم ایستادم منو میگی باز قیافم اینجوری شد😕یعنی ب گوشام شک کردم بوخدا بعد شوهرم اومد باز گفت خانوم فلانی بیا اینجا پیش من بشین هی اصرار ک بیا منم رفتم کنارش نشستم ولی اصن باهاش حرف نمیزدم یهو ب پسرش گفت بیا این پفک هندیارو ببر بده ب اقایه فلانی (شوهرمو میگفت)ک چربیاشو اب کنه و کلی درمورد هیکل شوهرم نظر داد باز قیافع من این جوری شد😕😳یعنی انگار یکی قفل زده بود ب دهنم وگرن زتیکع پررو تو چیکار ب وزن شوهر من داری انتر خانوم همه ارزوشونه همچین هیکلی داشته باشن بخدا شوهرم هیکل و چهار شونس بدبخت کلی باشگاه میره ...یعنی انقدر حرص خوردم ک حد نداشت ولی هیچی بهش نگفتم تو راهم با شوهرم کلی بحث ک تو چرا باهمچین ادمایی دم خور میشی اونم همچین زنایی ک تا وزن طرفم در میارن زنیکه حمال حالا از دیشبه دارم حرص میخورم چرا جواب این انترو ندادم دلم خنک شه 😠😠😠

ما بد،تو از خوبیات بگو شرمنده شیم..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیگ حرص خوردن نداره ک باید جوابشو میدادی یا میرعتی اونطرف تر بی محلیش میکردی ک نکردی .حالا دیگ اعصاب خودتو شوهرتو خورد نکن 

اینایی ک.میشینن میگن زن باید فلان باشه و بیسار باشه همش الکیه.زن فقط باید مستقل باشه بخصوص از  لحاظ مالی .دعا کنید منم شاغل بشم 😍
2731

الهی عزیزم😁میفهمم چی میگی، یه موقع هایی ادم از این حجم وقاحت طرف مقابل ماتش میبره نمیتونه اصلا حرفی بزنه😂😂😂😂

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐

واقعاً اهمیتی داره ؟

وقتی برای اون چیزی که میخای نمی جنگی    برای اون چیزی هم که از دست دادی گریه نکن.وقتی در سکوت زندگیتو میسازی،نمیدونن به چی حمله کنند.هر چقدر هم به خودت برسی،باز به من نمیرسی
ول کن حوصله داری اشتباه کردی پیشش نشستی میپیچوندیش میرفتی جای دیگه حالا هم توخونه نگو همسرت روش حس ...

اخخخخخ خیلی پررو بود بیشتر از دست خودم حرص میخورم با 6متر زبون هیچی نگفتم فقط مث لالها نگاش کردم😤😤

2738
ول کن حوصله داری اشتباه کردی پیشش نشستی میپیچوندیش میرفتی جای دیگه حالا هم توخونه نگو همسرت روش حس ...

اره بیشتر روش زوم میکنه، میره تو این فکر که این زنه چقدر حواسش به من هست، ناخوادگاه فکر شوهرت رو درگیر اون زن میکنی

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐

چرا ساکت نشستی گزاشتی هرچی دلش میخاد بگه؟

خیلی مودبانه میگفتی حرفاتون ازار دهندست

تیپ و هیکل شوهرم خوبه و نیازی نیست شما درمورد مسائل شخصی بقیه نظر بدید 

🧡لطفا درخواست دوستی نفرستید🧡
الهی عزیزم😁میفهمم چی میگی، یه موقع هایی ادم از این حجم وقاحت طرف مقابل ماتش میبره نمیتونه اصلا حرفی ...

واقعنم همینطور بود اخه زنم اینقد وقیح مگه میشه؟مگه داریم دارم از این حرص میخورم چرا جوابشو ندادم گذاشتم هرچی دلش خواست بگه

وای حرص منم دراوردی تو که ..😠. چرا جوابشو ندادی اخه🤤

ایییییییی نگوووووو دارم میسوزم خدا ب دادش برسه یجا ببینمش😠😠😠

2706