2737
2734
عنوان

طلاق یاچی؟

703 بازدید | 65 پست

بچه ها من ده ساله ازدواج کردم از ابتدا شوهرم گفت کسب و کارش خوبه و ظرف یک سال خونه می‌خره. وقتی عروسی کردم دیدم یه عالمه نزول کرده و الانه که بیفته زندان. این در حالی بود که خودش میدونست و برای این با عجله ازدواج کرد چون میدونست با این همه مشکل شاید تا سالها نتونه ازدواج کنه. 

باری، یه کار گرفت و بدهی هاش رو صاف کرد و منم کلی طلاهای سر عروسیم رو براش فروختم تا اینکه روز به روز سر هر چیزی طلبکار می شد. از فامیلم ایراد می‌گرفت از قیافم و... در طول این سال‌ها هرچی طلا و چیزای با ارزش داشتم فروخت. قصد خیانت داشت که مچش رو گرفتم و اعتراف کرد. خسیس و بدبین هست و میگه ازبس تو خوردی نتونستم خونه بخرم و منو برد مشاوره که ثابت کنه من مریضم و منت بذاره بابت ادامه دادن بامن. حالا تو مشاوره محکوم شد و مشاور گفت چه جوری باهاش سر میکنی. گفتم من سالهاست قصد جدایی دارم ولی هربار به طریقی زمان خریده. 

الان بعد از محکوم شدنش یکی دو روزه خوب شده مثلا. حالا من چکار کنم؟ 

ای خدا بالاسری سیل زیر پا کن                                زینه خوب و میره لیش ز هم سوا کن🤷‍♀️

یا خدا

فقط طلاق

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعد از رو شدن قضیه خیانت من گفتم به من دست نزن گفت زیر سرت بلند شده و... و من برای اینکه از تهمتش راحت بشم گفتم نه. من اصلا حسی به هیچ مردی ندارم. ولم کن من اصلا خودم مردم

ای خدا بالاسری سیل زیر پا کن                                زینه خوب و میره لیش ز هم سوا کن🤷‍♀️
2728

یاچی🤔

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       

یعنی چی یکی دو روره خوب شده؟؟ یعنی ده سال هر کاری دلش خواست کرد حالا دو روزه خوب شدع!!

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍

بعد بدون اطلاع من به دکتر و چند تا از نزدیکان گفته خانمم ترنس و دو جنسه اس و از اونا خواسته منو امتحان کنن و پیامک هامو بفرسن براش. باور کنید راست میگم چون صدای ضبط شده ش هست

2738
بعد بدون اطلاع من به دکتر و چند تا از نزدیکان گفته خانمم ترنس و دو جنسه اس و از اونا خواسته منو امتح ...

با اطمینان فقط طلاق😐

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       
بعد بدون اطلاع من به دکتر و چند تا از نزدیکان گفته خانمم ترنس و دو جنسه اس و از اونا خواسته منو امتح ...

وای دیگه خونش حلال شد ببخشید ولی این ادم غیرت و شرافت نداره  چطور تونسته همچین تهمتی بزنه نگاه همه رو ب تو عوض کنه

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
باری ...اول نهایت سعیتوبکن زندگیتوبسازی که بعدانگی کاش ....اگه همه راههارورفتی ونشد طلاق

ده ساله دارم تلاش می‌کنم هر دفعه سه ماه سه ماه یا بیشتر زمان می‌خره. الانم گفته که تا عید صبر کن تا آمادگی ذهنی پیدا کنم برا طلاق

میدونید اینم شگردش هست و بازم خرید زمان. دکتر به طور خصوصی بهم گفت به شدت بیماره و حاضر به درمان نیست. گفت تو برای طلاق اقدام کن بعد خودم نامه میدم که سریع جدا بشی

2706