2737
2739

من دیگه به شوهرم اعتماد ندارم و میخام بی تفاوت بشم واسه کاراش

فعلا حالا حالاها شرایط ندارم جدا شم پس باید بمونم و ببینمو بیخیال باشم

کسی میتونه منو کمک کنه؟

از خودم یه کم بگم (27سالمه تک فرزندم بجز پدر مادرم و پسر دو سالم کس دیگه ای رو ندارم که بتونم بهش تکیه کنم خیلی از همه لحاظ پر از عقده و کمبودم حتی چیزای جزعی که واسه همه پیش پا افتادس واسه من آرزو شده شخصیت ضعیفی پیدا کردم که اعتماد بنفسمو از بین برده)

با این همه محبتمو از شوهرم دریغ نکردم اما حالا میخام بی تفاوت باشم اما نمیدونم چطوری من تا دو کلمه باهام حرف میزنه سریع همه چی یادم میره

اینم بگم فکر نمیکنم با بی محلی درست بشه هرچی من بی محلی کنم اون بدتر میکنه واسشم مهم نیست من فقط میخام خودمو نحات بدم

با اینکه روشنه شبت پر از امیده خورشید قلب تو هنوز نورشو میدهمیخوای خدا بیاد پیشت بشینه و بشنوه حرفاتو دوست داری به بارون بگی بباره و بشوره درداتو  " آخ اگه خدا میزاشت بشینم جاش نمیزاشتم یکی بیاد یه ریز اشکاش"

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چطور با همسرت آشنا شدی

از طریق یکی از دوستاش که همکلاسی من بود

اونموقع ها خیلی خوب بود باهم دوست بودیم سال 93عقد کردیم 94عروسی 96بچمون به دنیا اومد ما مشکل داشتیم ولی همیشه همراه هم بودیم کنار هم بودیم ولی نمیدونم چی شد از آخرای بارداری و زایمان من همه جی زیرو رو شد سرد شدیم از هم بردیم و زندگیم از دستم رفت زیاد تلاش کردم اما دیگه نمیتونم یه نفره نمیکشم خسته ام

با اینکه روشنه شبت پر از امیده خورشید قلب تو هنوز نورشو میدهمیخوای خدا بیاد پیشت بشینه و بشنوه حرفاتو دوست داری به بارون بگی بباره و بشوره درداتو  " آخ اگه خدا میزاشت بشینم جاش نمیزاشتم یکی بیاد یه ریز اشکاش"
عکس خودته عزیزم ماشالله خیلی خوشگل و نازی،

آره ممنون لطف داری ❤

موضوع مهم اینه مردها شخصیت ضعیف و بی اعتماد بنفس رو دوس ندارن  شخصیت وابسته رو نمیپسندن  ...

خب چطوری خودش باعث و بانی تمام این چیزاس ولی دیگه من یادم نیست قبلا چطوری بودم و چطوری برگردم به قبلم

2738
یعنی نمیخای ک همسرت دیگ ازاین غلطا نکنه فقط میخای بیخیال بشی

مطمئن نیستم که داره ادامه میده یا نه فقط میخام بیخیال باشم واسه همه چیزش که دیگه زجر نکشم

از طریق یکی از دوستاش که همکلاسی من بود اونموقع ها خیلی خوب بود باهم دوست بودیم سال 93عقد کردیم 94ع ...

ببخشید میتونم سؤالات بیشتری بپرسم ؟ ناراحت نمیشین؟

تبسمی اگرم رو دهد ز عیش ندانی، که گاهی آدمی از کثرت ملال بخندد ...
ببخشید میتونم سؤالات بیشتری بپرسم ؟ ناراحت نمیشین؟

بپرس عزیزم نه 

خیانتش چطوری بود ؟ چه مدت بوده میدونه شما میدونی پشیمون شده یا نه ؟ انکار میکنه ؟ یک کم بیشتر توضیح ...

دقیق ترشو نمیدونم پیامهاشو دیدم و نمیدونم رابطه داشتن یا نه آره پشینون شد و جان پسرمونو قسم خورد که اینکارو نمیکنه دیگه الانم واقعا مطمئن نیستم که هست یا نه فقط ازش خسته ام کلا منو نمیبینه نمیفهمه واسش مهم نیست نیازام

2706