2733
2739

اینا یه اخلاق مضخرفی دارن که واقعا تحملش سخته

ینی هرکی دیگه جای من بود سرشو میکوبید تو دیوار

دیگه آخه آدم انقدررررررررررررر انقدررررررررررر پر اعتماد بنفس دیگه گندشو درآوردن 

الان تعریف میکنم همرو دقیق

عشقای میشه  برای من و تو دلیم یه صلوات بفرستین  ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
یه سوال  چجوری ناپیکا رو پاک میشه کرد  نی نی یارها ج نمیدن کی انلاینن  ببخشید استا ...

باید چند نفر واست گزارش بزنن ،فک کنم ۱۰

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت

استارتر خوابش برد

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود
یه سوال  چجوری ناپیکا رو پاک میشه کرد  نی نی یارها ج نمیدن کی انلاینن  ببخشید استا ...

عزیزم تاپیک ها رو خودت نمیتونی پاک کنی یا باید از نی نی یار درخواست کنی که پاک کنه یا از دوستان بخوای برا تاپیکت گزارش بزنن

خــــدا امیــد من است...

وااا

خوشگلم واسم صلوات میفرستی؟ کاش راه دوری بین ما بود🚶کاش سرنوشت ما جدا بود↕از تو فکر من رها بوده🙍گر ندیده بودمت ای یار🙌عشق دیدی خانه ات خراب است💒عشق هر چه گفته ای سراب است💖ای چه حق انتخاب است ❓که ندارم خبر از دلدار❕تو همانی که رگ خواب مرا میدانی😴تو همانی که به درد دل من درمانی💊باورت کردمو گفتی تا ابد میمانی👫دیدی آخر که تو رفتی و من اینجا ماندم💔دیدی اخر که ز پرواز دلت جا ماندم🚁تنها یار بی کسی ها دیدی تنها ماندم😢دل💖توبه کردی و شکستی دل💔با چه رویی عاشق هستی😍تو امید به هر که بستی💑رفتو آخرش شدی تنها👤من یک غم ادامه دارم😖من بغض آخرین قرارم😧که هنوز در انتظارم😧برسی به داد این شبهام🌃تو همانی که رگ خواب مرا میدانی😴تو همانی که به درد دل من درمانی 💊باورت کردمو گفتی تا ابد میمانی😍   

من الان واست گزارش میرنم همشو ،به بقیه هم بگووو

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت
2706