2733
2734
عنوان

بریچ بودن جنین

| مشاهده متن کامل بحث + 271 بازدید | 33 پست
چه جالب .اخرین بار یادت نیست کی سونو فرستادن؟۳۷ هفته یا ۳۸؟

سر اولی37هفته سونو کردن دیدن بریچه عمل شدم البته اون موقع کیسه ابم پاره شده بود دمی هنوز ب دنیا نیومده انشالله تو این هفته میاد بغلم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
از طبیعی وحشت دارم

خواهر منم وحشت شدید داشت همه دکترا هم رفت تا سزارین شه ولی فایده نداشت حتی نامه از دکتر ریه هم آوورد کمیسیون پزشکی قبول نکردن گفتن طبیعی برای ریه بهتره بعد دردش گرفت و راحت راحت طبیعی زایمان کرد می گفت فقط ترسش بد هست 

سپاس گزارم از شما که فقط افراد مودب 😘 و مربوط😍 بیان داخل تاپیکم،  کسانی که دغدغه های مادر و نوزاد رو تمسخر و توهین نکنن. دغدغه های من آروغ و شیردهی و پی پی و  دارو و... هست اگر برای شما چرت و پرت هست و فقط می خوای مزه بپرونید لطفا اصلا وارد تاپیکم نشید تاپیک های زیاد دیگه ای هم توی سایت داریم از اونها دیدن بفرمایید. یک دنیا تشکر. والا 😐خوبه که اسمش نی نی سایته، اگر وِر وِر سایت بود چی میشد؟ 😂
2738
به سلامتی به منم ۳۸ هفته و دو روز وقت عمل دادن.نمیشه سزارین تا ۳۹ هفته بمونه بعد عمل کنن؟۳ح کمه آخه

ب من باشه میگم الان عمل شم از بس حال جسمیم داغونه ولی دکتر میگه باید تا 38صبر کنی.خسته شدم دیگه.پسر بزرگم.37دقیق ب دنیا اومد.خدارو شکر صحیح و سالمه

وای یک روز قبل سز خیلی بده .ساید چرخید تا اون موقع😓

فک نکنم بچرخه دیگه نی نیت چندکیلو بود؟ مال منمبریچه الان35 هفته و دوروزم بمن گفت دوهفته دیگه برم سونو اگه نچرخیده بود سز میشم گفت اونایی که بریچن باید زودتر سز بشن چون پاها پایین اگه انقباض شروع بشه خطرناکه

فک نکنم بچرخه دیگه نی نیت چندکیلو بود؟ مال منمبریچه الان35 هفته و دوروزم بمن گفت دوهفته دیگه برم سون ...

من الان ۳۶ هفته و ۵ روزمه.وزن بچه توی ۳۶ هفته ۲۴۰۰ بود .۳۸ هفته و دوروز هم وقت سز داده .کاش نچرخه

2706