2733
2739
عنوان

من با این مرد چیکار کنم که درست بشه

383 بازدید | 51 پست

بخدا نزدیک ۸ ساله هنوز نتونستم قلقشو پیدا کنم از خصوصیاتش بگم مغروره لجبازه دلنازکه زود جوش میاره خیلی دروغ میگه همش داره میپیچونه همش از جواب تفره میره من خونه نباشم پلک رو هم نمیذاره ولی وقتی هستم ۸ شب میاد نهاااایت ۱۰ خوابه بهشم که مسگه نیگه دیگه خیالم راحته که هستی بشدت احساساتیه چه از نوع خوبش چه بدش بعد هر دعوا یا حتی حرف زدن اینقدر کش میده و اخماش تو همه با هیچ حرفیم به حالت عادی برنمیگرده مگر اینکه دادو بیداد راه بندازم نمیدونم یمدت کار به کارش نداشته باشم درست میشه یا اینکه بدون انتظار بهش محبت کنم یا هر راه دیگه که شما بگید دیگه بریدم

درتمام جان من جاکرده ای ،ای تمام آیه ی تکرارمن...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

هر آدمی ی قلقی داره و فقط کسی ک باهاش زندگی میکنه قلقش دستش میاد خودت بهتر از هر کسی دیگه میدونی ک چ رفتاری همسرتو تغییر میده و میتونه ب اونی ک شما میخای نزدیکتر بشه

برای زندگی قانون مهربانی بگذاریم، هر که اخم کند جریمه‌اش لبخند، و هر که لبخند بزند پاداشش عشق باشد....قانون مهربانی، پاداش و مجازاتش شیرین است😊😍
ب نظرم کمبود محبت داره داره برات ناز میکنه میخواد توجهتو جلب کنه

اخه با دروغو دیر اومدن خونه و اخم تخم کسی ناز میکنه؟

2738
هر آدمی ی قلقی داره و فقط کسی ک باهاش زندگی میکنه قلقش دستش میاد خودت بهتر از هر کسی دیگه میدونی ک چ ...

خود مادرش اعتراف کرده این قلق نداره یعنی هر قلقیشم که به دست بیاری واسه یه مدت کوتاه دوباره از یه راه دیگه تغییر شخصیت میده و جنگ اعصاب درست میکنه

اخه با دروغو دیر اومدن خونه و اخم تخم کسی ناز میکنه؟

ن😑😕

اما من دیدم مرد این مدلی دور و برم

همین خصوصیات رو داشت اما کمبود محبت از طرف خانومش رو داشت اون

اون کارارو میکرد ک خانومش بهش توجه کنه

بعضی از مردا رفتاراشون مثله پسر بچه هاس

همونقدر ساده 

با خودش حرف بزن  ببین دلیل رفتاراش چیه

حرف میزنم میگه ما خوبیم مشکلی نداریم فقط تو الکی غر میزنی اخه واسه هر کاریش باید هزااااار بار تذکر بدم تا انجام بده اگه خریدای خونرو بگم بکن میگه غر غرویی یا اگه بگم بو گندت خفم کرد دوش بگیر البته بعد ۱۰ بار که بگم اینو مجبورم بگم تا بره شایدم باز نره

ن😑😕 اما من دیدم مرد این مدلی دور و برم همین خصوصیات رو داشت اما کمبود محبت از طرف خانومش رو داشت ...

بابا من خودم یه بچه کوچیک بدقلق دارم فقط همینم مونده کارای مزخرف اینو تحمل کنم 

بابا من خودم یه بچه کوچیک بدقلق دارم فقط همینم مونده کارای مزخرف اینو تحمل کنم 

سلامت باشه عزیزم

اما خب برا ارامش خودت و بهتر شدن زندگیت این کارو هم بکن

ن اینکه نازشو بکشی ها

فقط کمی بیشتر از قبل بهش توجه کن

2706