2733
2739
میگفت خیلی اصرار میکردن و فلان و بهمان ولی اصلا قانع کننده نیست برا من باید ب من احترام میذاشت بیشعو ...

خب دیگه خودت ک داری میگی کلا آدم برقصیه😂چنین آدمایی هم باور کن نزدیکترینای خودشونم از دست بدن بازم نمیتونن ب حس دروتیشون غلبه کنند....

من سوم دبیرستان ک میرفتم اواخر شهریور پدرمو از دست دادم داغ سنگین و عذاب‌آوری بود ولی از اونجایی ک روحیه شاد و رنگارنگی دارم یک هفته بود پدرم فوت کرده بود برای خرید مدرسم کفش نارنجی خریدم🙈🙈🙈ب محض گرفتن چهلم هم بلوز راه راه سفیدنارنجی پوشیدم حالا ک فک میکنم میگم چ احمقی بودم اما همش نشات گرفته از روخیه درونیم بوده😐

حالا شماهم خیلی سخت نگیر

برای زندگی قانون مهربانی بگذاریم، هر که اخم کند جریمه‌اش لبخند، و هر که لبخند بزند پاداشش عشق باشد....قانون مهربانی، پاداش و مجازاتش شیرین است😊😍
شمام پدروتون چهلمش نیومده بود که شوهرتون تولد رقصید

سومش مست كردن هفتمش يه تولد بوديم و چهلمش جمعه بود كه يكشنبه باز تولد بوديم كه اينجا رقصيد

البته ما خارج از ايران هستيم اينجا عاديه يجورايي شايد كار من غير عاديه بهم ميگه سياه رو دربيار

من نميتونم

حتي مامان هم گفت دربيار فكر ميكنه دراوردم ولي نميتونم 

هر چند به لباس سياه نيست دلم سياه شده  

شوهرم بابام رو دوست داشت خيلي 

با هم ارتباطشون خوب بوده برا مامان خودش هم همينطور بود باز باباي منو احترام گذاشت  ده روز بعد مادرش برنامه كريسمس و سال نو بود و جشن البته نرقصيدن ولي جشن بود ديگه

برا اينا عاديه اينجا

تو هم نميخواد زياد فكر بي حرمتي و اين جيزا باشي واقعا مهم نيست مهم دل ادمه كه عزاداره 

من نميدانستم معني هرگز را… تو چرا باز نگشتي ديگر؟   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدارحمت کنه! شوهر دختر خاله ی من مامانش چهل روزش نشد تو عروسیش بیریک میزد!😂.. اگر خیلی معتقدی خودتم ...

اینا احساسات ندارن انگار 

من داییم فوت کرد تا یه سال یادش بودم و گریه میکردم

هر چه تبر زدی مرا زخم نشد جوانه شد 
2728
2740
خدارحمتشون کنه بخدا جیگرم اتیش گرفت وقتی شوهرم اینکارو کرد تازه من بعد دوسه ماه که یکی از فامیلا بهم ...

عزیزم شوهر من برای ختم فامیلای ما و خودشون اصلا سیاه نمیپوشه! منم ناراحت نمیشم! بذار زندگی‌شو بکنه! تازه ریشاشم بلند نمیکنه! 

اما جاریم بابابزرگش فوت شد برادر شوهرم تا چهل ریش بلند داشت! 😁 هر کی یه جوره! 

من پدربزرگم فوت شده بود. دو. هفته بعد. عروسی پسرخاله شوهذم بود

همسرم نرفت عروسی به احترام من

ولی از اینکه خانواده اش رفتن و. حتی یه ببخشبد. هم نگفتن و. از من دلجویی نکردن ازشون ناراحتم

عزیزم خدا رحمت کنه پدرتونو  بالاخره مردن برای همه هست .واقعا خودش هم فوت کنه دوست داره سریع فر ...

زنك ميزد مامان و برادرام و اونا رو اذيت ميكرد با حرفاش

داداشم گفت ولش كن بابا راضي نيست زندگيتو خراب كني اونم كه برنميرده پس سربسرش نزار

جگرم اتيش گرفت تو اون شرايط كه اونا عزادار بودن زنگ زده شكايت و حكايت كرده و فكرشون رو مشغول كرده 

من نميدانستم معني هرگز را… تو چرا باز نگشتي ديگر؟