2733
2739
عنوان

خونریزی کم درقاعدگی واحتمال بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 741 بازدید | 48 پست
منم اصلا دردپریودی نداشتم این ماه درحالی که ماه های قبل از درد پریودی به خودم میپیچیدم

خب یه بیبی بزن به شوهرتم نگو من که همین کارو میکنم ادم شک میکنه دیگه 

من سینه درد هم داشتم و دیدم لکه دارم و تا فرداش سینه دردم نخوابید شک کردم 

خدایا شکرت که پسرمو صحیح و سالم بهم دادی  ممنون خداجون الحمدالله رب العالمین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ان شاالله همین روزا و ماها خبر بارداریتو بهمون میدی ❤️

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
خب یه بیبی بزن به شوهرتم نگو من که همین کارو میکنم ادم شک میکنه دیگه  من سینه درد هم داشتم و د ...

بی بی خریده بودم چن تا طاقت نیووردم چن روز مونده به موعدم هر روز امتحان کردم مثل دیوونه ها😅😅😅😅😅حالا دیگه نمیتونم بگم بریم بی بی بخریم😑😑فردا هم موعد دکترمه ....اگه احتمالا از بارداری باشه تو سونو مشخص میشه دیگه آره؟؟

2728
بی بی خریده بودم چن تا طاقت نیووردم چن روز مونده به موعدم هر روز امتحان کردم مثل دیوونه ها😅😅😅😅😅 ...

اره فقط دیواره رحمت زخیمه چون هنوز چیزی تشکیل نشده و دیده نمیشه 

خدایا شکرت که پسرمو صحیح و سالم بهم دادی  ممنون خداجون الحمدالله رب العالمین 
ان شالله...واقعا خسته شدم از قرص وآمپول😣😣اسم دکتر میاد حالت تهوع میگیرم😑😑😑

خواست خداست منم یکسال و نیم باردار نشدم دقیقا اون ماهی ک بهش فک نمیکردم مو بیخیال بودم باردار شدم اصلا بهش فک نکن

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید! زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشست ... ❤خدایا نگاهتو از منو زندگیم بر ندار😘💖تمام زندگی من 👈ستیا و باباش😍😘🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤امضام مال چند سال قبله دخترمو از دست دادم تو اوج شیرین زبونیش میشه برای آرامش دل منو باباش دعا کنید😭💔خدایا میشه دوباره بغلمو با دستات پر کنی خیلی خسته ام😢😔
2740
خواست خداست منم یکسال و نیم باردار نشدم دقیقا اون ماهی ک بهش فک نمیکردم مو بیخیال بودم باردار شدم اص ...

آخه آدم وقتی دکتر میره نمیتونه فک نکنه که...من که فقط ذهنم درگیرمیشه هی میگم یعنی تاثیر داشتن داروها ...یعنی چی شد باردار میشم یا نه...روزشماری میکنم تا موعدم آخرشم که یا پری میاد یا مثل این دفعه دو دلم میکنه😑😑

آخه آدم وقتی دکتر میره نمیتونه فک نکنه که...من که فقط ذهنم درگیرمیشه هی میگم یعنی تاثیر داشتن داروها ...

توکل بخدا چی بگم همه این مراحلو طی کردیم ان شاءالله شمام بزودی نی نی دار میشی

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید! زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشست ... ❤خدایا نگاهتو از منو زندگیم بر ندار😘💖تمام زندگی من 👈ستیا و باباش😍😘🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤امضام مال چند سال قبله دخترمو از دست دادم تو اوج شیرین زبونیش میشه برای آرامش دل منو باباش دعا کنید😭💔خدایا میشه دوباره بغلمو با دستات پر کنی خیلی خسته ام😢😔
آخه فیفول فک نکنم عقب بندازه من بیشتروقتا میخورم ....شمام اقدامین؟؟؟

عقب چیه عزیزم میگم دوازده روزه ک پاک شدم..بگی نگی ی اقدامایی داشتم برا بعضیا نمیسازه لک میاره فیفول

هر بار این درو محکم ببند برو
توکل بخدا چی بگم همه این مراحلو طی کردیم ان شاءالله شمام بزودی نی نی دار میشی

شمام با قرص باردارشدین؟؟؟من فقط نگرانم که نکنه این قرص وآمپولا جواب نده...اونوقت باید برم آی وی اف اونم که هزینه اش زیاده 

2706