2737
2734

سلام خانوما ببخشید من این ماه دوفاستون مصرف کردم روزی دوتا تا دو روز مونده به پریود ...ولی این ماه کلا روز اول موعدم فقط لکه بینی داشتم حالا هم که شدم خونریزیم خیلیییی کم بود به نظرتون از عوارض دوفاستونه؟؟؟؟یا احتمال بارداری هس؟

بله از عوارض قرصه و احتمال بارداری وجود نداره

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1

من کلا توبارداریام موقع پری لکه بیبنی دارم یعنی کم نیستا یه چیزای سیاه و قهوه ای ازم میاد 

خون روشن نیست لخته هم نیست 

و میفهمم باردارم یه بیبی بزن متوجه میشی 

خدایا شکرت که پسرمو صحیح و سالم بهم دادی  ممنون خداجون الحمدالله رب العالمین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عوارض قرصه حالا واسه اطمینان بی بی چک بزار

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید! زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشست ... ❤خدایا نگاهتو از منو زندگیم بر ندار😘💖تمام زندگی من 👈ستیا و باباش😍😘🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤امضام مال چند سال قبله دخترمو از دست دادم تو اوج شیرین زبونیش میشه برای آرامش دل منو باباش دعا کنید😭💔خدایا میشه دوباره بغلمو با دستات پر کنی خیلی خسته ام😢😔
من کلا توبارداریام موقع پری لکه بیبنی دارم یعنی کم نیستا یه چیزای سیاه و قهوه ای ازم میاد  خون ...

منم اینجوری شدم ولی خونریزی هم داشتم خیلی کم بود...اونقد بی بی زدم سرخورده شدم که دیگه نمیخوام بزنم ...

2738
منم اینجوری شدم ولی خونریزی هم داشتم خیلی کم بود...اونقد بی بی زدم سرخورده شدم که دیگه نمیخوام بزنم ...

بعدش درد پریودی هم ندارم 

خدایا شکرت که پسرمو صحیح و سالم بهم دادی  ممنون خداجون الحمدالله رب العالمین 
تنبلی تخمدان داری؟؟؟

پلی کیستیکم البته ماه پیش دکتر گفت احتمالا آندومتریوزم داشته باشی ولی فعلا برای تشخیص دقیق آزمایش اینا نرفتم دکتر گفت فقط درحد احتمال میگم از رو علائمت ...

خودمم احتمال دادم از اون باشه آخه دوفاستون این ماه زیاد مصرف کردم یه ماهم قبلا مصرف کرده بودم اون تع ...

عزیزم ان شالله ک ماه بعد تاپیک بارداری تو میزنی🙏

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید! زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشست ... ❤خدایا نگاهتو از منو زندگیم بر ندار😘💖تمام زندگی من 👈ستیا و باباش😍😘🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤امضام مال چند سال قبله دخترمو از دست دادم تو اوج شیرین زبونیش میشه برای آرامش دل منو باباش دعا کنید😭💔خدایا میشه دوباره بغلمو با دستات پر کنی خیلی خسته ام😢😔
2706