2737
2734

ازش تشکر میکنید؟

باور کنید این رفتار معجزه میکنه و باعث محبت بیشتر بین دو نفر میشه ... طرف مقابلتونم تشویق میشه ک کارشو بازم تکرار کنه و شمارو خوشحال کنه همیشه تشکر کنید حتی اگه میشه ک ی بوسه هم چاشنی کنید خیلی جواب میده

شوهر من قبلا خودش اهل تشکر کردن نبود ولی از بس من برای هر چیزی قدردانی میکنم اونم یاد گرفته و برای کارایی ک واسش انجام میدم ازم تشکر میکنه 

برایم وطن باش برایت شهید خواهم شد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شوهر من براش فرقی نداره.من اصولا برا همه چی تشکر میکنم ولی اون نه.بش میگم ببین من کارتتو میگیرم نیرم خرید تشکر نیکنم یا وقتی وسیله خریدی میگم ممنون دستت درد نکنه یا آشغالا رو میبری بیرون تشکر میکنم تو هم تشکر کن.میگه دارم وظیفمو انجام میدم تو تشکر میکنی خندم میگیره اینکارا تشکر نمیخوادکه😕

شوهر من براش فرقی نداره.من اصولا برا همه چی تشکر میکنم ولی اون نه.بش میگم ببین من کارتتو میگیرم نیرم ...

واااا... خب درسته هر کسی تو خونه وظایفی داره ولی تشکر کردن ک خرجی نداره چه اشکالی داره برای انجام وظیفه ی نفر ازش تشکر بشه؟

واااا... خب درسته هر کسی تو خونه وظایفی داره ولی تشکر کردن ک خرجی نداره چه اشکالی داره برای انجام وظ ...

چه میدونم والا😂بعد ۱۰سال تلاش شبانه روزی فقط موقع غذا میگه دستت درد ن‌کنه😆

2738
چه میدونم والا😂بعد ۱۰سال تلاش شبانه روزی فقط موقع غذا میگه دستت درد ن‌کنه😆

ادامه بده عزیزم تلاشتو بکن انشااله ک موفق میشی