2737
2734
عنوان

اخرين گفته هاي من به شوهرم ..

| مشاهده متن کامل بحث + 2227 بازدید | 100 پست
میدونی خیلیا  ارزوی زندگی توی امریکا رو دارن   به خاطر همین پرسیدم  

اواز دهل از دور شنيدن خوش است

البته منكر كيفيت زندگي در اينجا نيستم و يكي از دلايل اينكه با شوهرم ازدواج كردم همين بود

اما يه روز احساس خوب اينجا بودن رو نداشتم 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اره بخاطر شغلشه بيشتر البته اما كلا خانوادگي عصبي هستن و پر مدعا

خودتم ک پزشکی یه کار پاره وقت برای خودت جور کن بری سرکار مشغول شی  تو خونه بودن افسردگی میاره، مخصوصا ک اونجام تنهایی و بقیشو خوش باش با بچههات 

چرا برای خودت بیشتر وقت نمیذاری ب خودت برس اینقد وقت تو پر کن خوش بگذرون ک همسرت ازت بخواد براش وقت ...

اخه با بچه كوچيك تنهايي توو غربت سخته محدوديت دارم خييييلي 

2742
خودتم ک پزشکی یه کار پاره وقت برای خودت جور کن بری سرکار مشغول شی  تو خونه بودن افسردگی میاره، ...

اره عزيزم دنبالشم اما خوب شرايطم خاصه ديگه بايد جور بشه برام عزيزدلم

2738
مگه نمیگی سرش شلوغه وقت نداره پس دیگه وقت دعوا کردن با تو داره بعدم مگه دایم بیرون نیس

اووووف همينو بگو وقتي مياد خونه دو كلمه بشه سه تا بحث ميشه خودش احترام نميزاره انتظار احترام فضايي داره كلا بعد از بدنيا امدن پسر اولم كلااااااا تغيير كرد اونم بدددد

روز اول توو بيمارستان  بعد از زايمانم شد يه ادم ديگه

اووووف همينو بگو وقتي مياد خونه دو كلمه بشه سه تا بحث ميشه خودش احترام نميزاره انتظار احترام فضايي د ...

نمیتونی جدا بشی بیای ایران طلاق میده مهریه میده یا نه مگه نمیگی وضع مالیش خوبه پس انداز کن بیا ایران

عزیزم من آمریکا زندگی کردم. شرایط شما رو نمیدونم ولی اگه اینجا میخوای شروع به کار کنی باید مایند ستت رو شبیه آدمی  کنی که تازه  و به تنهایی مهاجرت کرده . میدونم با وجود مشغله های خانوادگی و همسری که رفتار و برنامه هاتون رو زیر نظر داره مستقل فکر کردن و مستقل زندگی کردن سخته. ولی توصیه ام بهت اینه که کمتر بجنگ و بیشتر رو خودت کار کن که قوی و مستقل شی.

این ویدویو رو هم ببین. به نظرم یه سری از صحبتایی که میکنی مرتبطه به این موضوع:

https://www.youtube.com/watch?v=TLM94DnKkQo

2706