2737
2734
عنوان

مهمونی دعوتم دوس ندارم برم....

1980 بازدید | 69 پست

سلام دیروز خانوم دوست شوهرم بهم زنگ زد برای سیسمونی دعوتم کرد حالا من واقعا امادگیشو ندارم برم و خجالتم میکشم چون اقوامشون هستن و من توشون غریبه هستم.حالا شوهرم میگ زشته نری گفتم من خجالت میکشم ک نمیرم اما چطور من هردفعه میرم خونه دوستت از خانومش سر بزنم اون توی این ۱سالونیم فقط یه دفعه اومد و اون دوست دیگت ک خونه خرید ما سریع رفتیم حالا ما اومدیم خونمون اونا اصلا نمیان.بنظرتون چکارکنم؟؟

خدایا شکرت

زنگ بزن یه بهونه بیار که نمیتونم بیام و معذرتخواهی

ما انسان بودیم...تا زمانی که،نژاد ارتباط‌مان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیم‌مان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دعوتشون کردی و نیومدن؟

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.
2731
مثلا چی بگم؟

من دروغ مصلحتی میگم وقتی چاره ای ندارم

معمولا میگم مهمون دارم

ما انسان بودیم...تا زمانی که،نژاد ارتباط‌مان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیم‌مان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم....
دعوتشون کردی و نیومدن؟

بعله بهانه اوردن من هردفعه میرم خونه دوست شوهرم خانومش ب یه بهانه میگ میخام برم خونه مامانم یا...منم دیگ نمیرم خونشون اینارو ب شوهرم گفتم گفت هرطور دوس دارب

خدایا شکرت
این دفعه هم برو چون برای سیسمونیه بعدش رفت و آمدت رو محدود کن

اخه ببین احترام نمیزاره اصلا خانومش سه یاچهار دفعه ک رفتم خونشون زنگیده مامانش ک من الان میام خونتون و انگار ن انگار ک مهمون داره پامیشه حاضر میشه ک بره زشته خب

خدایا شکرت
2738

به نظرم برو فقط نیم ساعت یک ساعت باش برگرد. بعضی وقتا آدم نمیخواد بره جایی ولی وقتی میره روحیه ش عوض میشه. کادو هم یه چیز کوچولو بگیر. لازمم نیست رفتی اونجا انرژی مصرف کنی یا حرف بزنی. فقط لبخند بزن. میوه شیرینی بخور بیا. 

به نظرم برو فقط نیم ساعت یک ساعت باش برگرد. بعضی وقتا آدم نمیخواد بره جایی ولی وقتی میره روحیه ش عوض ...

بخون ببین خانومش چطور احترام میزاره بااین داستانا برم یانه؟

خدایا شکرت
وا خودش دعوت کرده بعد این رفتار رو کرده؟ چه بی تربیت! پس نرو! 

اره میرم هر دفعه پاشده رفته یه جا اصلا صحبت نمیکنه گوشیشو بر میداره و با گوشیش ور میره

خدایا شکرت
2706