2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شهر فراخان و گشادان  شیراز 😃

😂😂😂😂😂😂

💋                                                  ❤لبخند تو خلاصه خوبی هاست ،وقتی میخندی زندگی از آن من است💗.                                                💟‏برماگذشت نیک‌ وبد..اماتوروزگارفکری به حال خویش کن این روزگارنیست....💖.                                              💗لذت میبرم از زیستن حتی به غلط پشیمونی یعنی چی؟ زندگی کردم اون لحظه رو، وجود داشتم؛ به غلط; اصلا کی تعیین میکنه درست و غلط چیه؟❤                                                                     💘دست خالی‌ که نمی‌شود به پیشواز خاطره رفت !  من هم وقتی‌ چمدانم پر از گریه شد  راه می‌‌افتم …
2731
ی چیز میخونم نامرد هرکس همراهی نکنه    میخوام تاپیک بترکه ها  حالا 1 2 3 بیا ه ...

هو هو هو هو هووووووو

بلد نیستم فقط خواستم نامرد نباشم😐😐😐

هوا یه جوری عالیه که آدم میتونه چهل تا شکست عشقی رو باهم بخوره....چهل تا دیگم سفارش بده😌😫
2740
میگن هیچ عشقی تو دنیا مثله عشق اولی نیست😓😭😭😭

میگذره یه عمری اما از خیالت رفتنی نیست😢😢

هوا یه جوری عالیه که آدم میتونه چهل تا شکست عشقی رو باهم بخوره....چهل تا دیگم سفارش بده😌😫
عشق اولم عشق آخرم با تو زندگی شده باورم  ..من که خسته ام دل پر امید به تو بسته ام ...اندی

من که زندگیمو باختم ؛ واسه ی لحظه دیدنت 

نذار باز دلم بسوووزه دوباره وقتِ رفتنتتتت 

بی تووو دلم خوووون میشه ، اگه نیاییییی 

تو سینه داغون میشههههه ، بگو کجاییییی 

داد از جدایییییی 😍😍😍

♥LINKIN PARK♥
2706