2733
2739
عنوان

راهنماییم کنید

100 بازدید | 10 پست

سلام به همه من نامزدم این اواخر با همسرم رابطه داشتم ولی اصلا دخول صورت نگرفت فقط به گونه ای که بتونم ارضاش کنم ..آب منی رو ریخت روی واژنم میترسم حامله باشم چون ۱۰روزی میشع که پریود نشدم قبلا هم سابقه پریود نشدن داشتم ولی همش استرس دارم که نکنه باردار باشم بگید چی بخورم پریود شم و اگرم چیزی هست از بین بره در ضمن قرص ال دی هم خوردم ۴تا اول ۴تا ۱۲ساعت بعد ولی هنوز پریود نشدم

یه آزمایش بده خیالت راحت شه

ولی احتمالا عقب افتادن پریودت مال اون همه قرصه

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740

وای منم یه بار اینجوری شدم و قرص خوردم حالم خراب شد معده درد میگرفتم تهوع و خلاصه بهم ریختم بعد اونم هربار میخواستم پری شم لک بینی داشتم که دکتر گفت اثرات قرصه خودبخود بخاطر استرس از این مسئله پریودم تاخیر داشت باردار نبودم ولی هنوزم تو عقدیم و دخول نداریم کاملا از این لحاظ مراقبیم خصوصا نامزدم چون خیلی عذاب کشیدم برا یه قرص اورژانسی که بهم نساخت