2737
2734
عنوان

میشه یکم بلند بلند فکر کنم؟

374 بازدید | 54 پست

چی میشد ما هم پولدار بودیم 😔 خونه بابا بی پول خونه شوهر هم بی پول 😔😔 تفففففففف خلطی تو این شانس 😐 خدایا چی میشه یه حالی هم به بدی؟؟؟؟ نه وجدانا میخوام بدونم چی میشه؟؟؟؟ خودش گفته ازم بخواید تا بدم بهتون اونوقت من هروقت ازش خواستم تازه گوشمم پیچونده که هیس بشین حرف نزن وگرنه یه بلایی  سرت میاد😐والا بخدا...یعنی سگ بری...نه تو بی پولی😑هه هیچی از زندگی نفهمیدیم هی... یعنی میشه من آرزو به دل نمیرم؟ 😭 چه حسرتها که نکشیدم😭 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

غصه نخور مام اینطوریم 

سرمایه نداریم ماشین نداریم خونه نداریم ولی میدونم درست میشه همسرم خیلی تلاش میکنه از خدا میخوام دل همسرمو شاد کنه شرمنده اش نکنه تلاشش رو بی جواب نذاره

تعریفت از با پول و بی پول چیه خیلی میگن بی پولن ولی تو چشم بقیه پولدارن

یعنی چند ساله ازدواج کردم یه سفر درست حسابی نرفتم یعنی دو سال یه بار مانتو خریدن یعنی یه ماشین فکستنی نداری تو این تهران خراب شده بری بگردی یعنی وسط ماه لنگ پوشک بچت باشی یعنی بچت با زبون بچگی بگه فلان چیزو میخوام نداشته باشی براش بخری تهش یعنی هی بدوووییی آخرشم نرسی...بازم بگم؟

2738
یعنی چند ساله ازدواج کردم یه سفر درست حسابی نرفتم یعنی دو سال یه بار مانتو خریدن یعنی یه ماشین فکستن ...

نه حق داری

چی بگم هممون یه جور عذاب میکشیم 

۱۰۰ سال اولش سخته

یعنی چند ساله ازدواج کردم یه سفر درست حسابی نرفتم یعنی دو سال یه بار مانتو خریدن یعنی یه ماشین فکستن ...

حرفای دل منو زدی خواهر با یه کوچولو تفاوت فقط ما یه ماشین فکستنی داریم خخخ والا پول شیرخشک و پوشک وقطره اهن پوکونده مارو بخدا

‏ناعادلانه بودن دنیا اونجا خیلی به چشم میاد که ما مجبوریم همینجوری پله های ترقی رو طی بکنیم تا تازه برسیم به پله ای که بعضیا اونجا به دنیا اومده بودن.....‏جبر جغرافیایی خیلی موضوع عجیبیه,تو برای یه موضوعی که دست خودت نبوده تاوانی رو میدی که اصلاً حقت نیست......
2706