2737
2734
عنوان

کتک کاری

248 بازدید | 11 پست

خانما کسی هس که کتک کاری تو دعوای زنو شوهریش عادی باشه مهم نباشه هسن همچین کسایی زندگی سخت نیس؟؟ میگن خوب زن مردو عصبانی کنه میزنه دیگ

چرخ گردون گردوروزی برمراد مانرفت* دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور*

تو دعوا مرد قدرت کتک کاریش زیاد میشه و زن زبونش دراز میشه . زن حرف میزنه و مرد رو عصبی میکنه مردم میزنه میکشه

خداوندا، خداوندا قرارم باش و یارم باشجهان تاریکی محض است، می‌ترسم کنارم باش        خدایا جگرگوشه هامو به خودت می سپارم🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لعنت به اون زنی که شوهرشو عصبی کنه🙄 که شوهربیجاره مجبور بشه دستشو روی زن بلند کنه 🙄

بعضی مردا هم حرف آدم حالیش نیست

خداوندا، خداوندا قرارم باش و یارم باشجهان تاریکی محض است، می‌ترسم کنارم باش        خدایا جگرگوشه هامو به خودت می سپارم🙏🙏
2728

اونوقت وقتی مرد زنو عصبانی کنه تکلیف چیه؟!

تو این دوره زمونه دیگه انجمن دفاع از حقوق حیوانات هم راه افتاده و فعاله. اونوقت اینجا زن هنوز باید کتک بخوره و عادی یاشه!

ما انسان بودیم...تا زمانی که،نژاد ارتباط‌مان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیم‌مان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم....

شوهر من میگه خیلی گناه بزرگیه زنو بزنی تا حالا منو نزده فقط چند بار در حد جنون عصبانیش کردم خودشو زد منم خیلی ترسیدم انقد ک تا چند هفته تپش قلب داشتم بردم بیمارستان قلب 😥

دیررر اووومدی نخاااااا زوووود برووو 📿
بعضی مردا هم حرف آدم حالیش نیست

نه بابا من دارم مسخره میکنم و گرنه کتک زدن هییچ توجیهی نداره.... هیچ انسانی به هیچ دلیلی لایق کتک خوردن نیست

فرزندِ ماه، گریه نکن، آن‌گاه که ماه طلوع کند، زمانِ تو فرا می‌رسد...
2738
لعنت به اون زنی که شوهرشو عصبی کنه🙄 که شوهربیجاره مجبور بشه دستشو روی زن بلند کنه 🙄

لعنت به اون مردی که از شنیدن حقیقت کم میاره پشت کتک کاریو شلوغ کاریاش پنهان میشه😏

لعنت به اون مردی که از شنیدن حقیقت کم میاره پشت کتک کاریو شلوغ کاریاش پنهان میشه😏

احیانا متوجه متلک و تمسخر حرف من شدین که؟! 

جواب متلک و تمسخرتون دادم

چون حرفتون به نظرم ابهام داشت انگار که فکر کردین من واقعا همچین تفکری دارم😅

هیچی پس