2737
2739
عنوان

رمان خون ها بیاین 😊😊

| مشاهده متن کامل بحث + 18602 بازدید | 358 پست

ممنونم عزیزم من عاشق رمانم خیلی عالیییییی بود انشالله بازم رمان بزاری همینقدر طولانی من خیلی دوسدارم خواهش میکنم اگه گداشتی من و صدا بزن 

کاش کودکی داشته باشم که دستان کوچکش دور انگشتم را زینت بدهد و آغوشم بوی تنش را بگیرد کاش روزی کودکی داشته باشم که مادر صدایم بزند کاش .......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ببخشيد ميخواي بازم داستان بزاري ؟؟

دنبال یه داستان خوبم . پیدا کنم حتما میذارم 

معجزه یعنی اینکه حسین و برادرش عباس ، منِ روسیاه رو قابل بدونن و حاجتم رو بدن .خدایا شکرت 💙            خدایا از اولش سپردمش دست خودت تو دلیم رو . خودت نگهشدار. خدایا شکرت 

سلام عزیزم همه داستاناتو خوندم خیلی لذت برم برای حاجتت هم از ته دل دعاکردمو صلوات فرستادم ادامه اش رو گذاشتی لطفالایکم کن   

من خیلی زیبام من خیلی دوست داشتنی وخوش اندامم من 
سلام عزیزم همه داستاناتو خوندم خیلی لذت برم برای حاجتت هم از ته دل دعاکردمو صلوات فرستادم ادامه اش ر ...

ممنونم از دعات عزیزم

ولی این داستان ادامه نداره دیگه 😊

داستان های دیگه ام رو از تاپیک دیگه بخون گلم

معجزه یعنی اینکه حسین و برادرش عباس ، منِ روسیاه رو قابل بدونن و حاجتم رو بدن .خدایا شکرت 💙            خدایا از اولش سپردمش دست خودت تو دلیم رو . خودت نگهشدار. خدایا شکرت 
2738
دوستان من . لطفا کسایی ک میخونن اعلام کنن . حداقل ده نفر بشیم 😑  اخه خیلی زور داره ک رمان میذ ...

منو لاک کنید خواهشن

سبو بشکست و دل بشکست و جام باده هم بشکست خدایا در سرای ما چه بشکن بشکن است امشب....💓
فعلا ۳۰‌پارت دیگه ام گذاشتم . امیدوارم بازم برام متاسف نباشین 😑🤨

عزیزدل خیلی به موقع بود این رمانت واقعا بهش احتیاج داشتم مرسی گلم🌺🌺🌺🌺🌺🌺

سبو بشکست و دل بشکست و جام باده هم بشکست خدایا در سرای ما چه بشکن بشکن است امشب....💓
عزیزدل خیلی به موقع بود این رمانت واقعا بهش احتیاج داشتم مرسی گلم🌺🌺🌺🌺🌺🌺

خواهش میکنم 🤗🤗

خدایا شکرت تموم شد 😆😆😆 راستش اصن فک نمیکردم بخام هر شب بیشتر از ۲۰ پارت پست کنم . ولی خب دوست ...

ممنونم عزیزم ،عاااااااالی بود ،چقدر لذت بردم از خوندن این داستان،چقدر زحمت کشیدی دوست گلم ،الهی که به آرزوهات برسی .من دوسه روزه که دارم این داستانو میخونم و از ته دلم دعات میکنم ،چقدر زحمت کشیدی ،دستت درد نکنه.🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🥰🥰🥰🥰

این داستان سرگذشت واقعی بود عزیزم؟

قد ۱۶۵،وزن فعلی ام ۷۰،وزن هدف ۶۵ . من میتوانم💪😉