2733
2734
عنوان

مسلمان نشنود کافر نبیند...

673 بازدید | 16 پست

فکر کنم همون خانم یا مثل همون خانم که صبح پاچه منو مادرمو گرفت اینجام بود بهش بر خورد رفت گزارش زد تاپیکو بستن و مسخره تر از اون نی نی یاره که بدون فهمیدن موضوع به صرف گزارش هر کسی تاپیکو تعطیل میکنه گرچه این رسم نی نی سایت هر بحث سیاسی احتماعی تعطیل میشه فقط حرف خاله زنکی و خیانت باشه خوبه هر چیزی که کوچک ترین اگاهی توش باشه واسه زنا مضره خودشونم به تبلیغات پول در اوردنشون برسن واقعا اینم تو این مملکت خدایی همه چی بهم میاد اینم سایت عمومیشه متاسفم واقعا!!! من نه به کسی توهین کردم که نیاز به بستن تاپیکم باشه نه بحثم اساسا غیر اخلاقی بود اگر کسیم باور نمیکنه می تونه نخونه نه به صرف باور نکردن گزارش برنه و تاپیک حذف بشه بخدا از خفقان به ستوه امدم جاییم نیست ادم حرفشو بزنه حرفم میزنی یه عده اینحوری میکنن 😒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خفقان😄😄😄😄

مسخره است مردم هر چرت و مزخرف و توهینی میخوان میگن بعد میگن خفقان. ای خداااااا کاش اینا رو میگرفتن میبردن اونجا که عرب نی انداخت تا معنی خفقان قشنگ شیرفهمشون بشه

دست من و تو نیست اگر عاشقش شدیم.......خیلی حسین زحمت ما را کشیده است.......السَّلامُ عَلیکَ یااَباعَبْدِالله...
تاپیک راجع به چی بود؟

چی بگم طولانی بود فقط از این دلگیرم که میای یه جا با چهارتا خانم دردو دل کنی یکی میگه دروغ میگی میگم خوب فکر میکنی دروغ نخون میگه تپ بی ادبی تاپیکمم میره رو هوا اینم مسخره بازیه

2738
چی بگم طولانی بود فقط از این دلگیرم که میای یه جا با چهارتا خانم دردو دل کنی یکی میگه دروغ میگی میگم ...

منم با شما موافقم اگر کسی چیزیو قبول نداره کافیه نخونه...

دوستای مهربونم برای سلامتی دختر نازم یه صلوات میفرستید؟؟  
تاپیک چه بود و چه شذ 

والا طولانی بود من فقط یه اتفاقی که صبح واسه خودمو مادرم افتادو تعریف کردم به خانمی خیلی تلاش داشت بگه دروغ کفتم خوب شما باور نکن گفت بی ادبی و تاپیک ترکید منم الان از نی نی سایت احقاق حقمو می خوام اقا چرا تاپیک من به صرف عدم باور کسی ترکید من چرا حق اظهار نظرمو ندارم دیگران دارن

دلم واسه  روزایی تنگ‌شده که کاربرا خودشون تاپیکشون رو میترکوندن . اون موقع ها این هنه فحش و توهینی نبود که اینجا .‌همه خانما کنار هم با احترام رفتارمیکردن ، رفیق میشدن‌. هی خدا 

هیچ  
والا طولانی بود من فقط یه اتفاقی که صبح واسه خودمو مادرم افتادو تعریف کردم به خانمی خیلی تلاش داشت ب ...

بیخیال حرص نخور،اینجا همه مدل ادمی هست،من فقط دیدم یکی نوشته بود بیچاره ه مادرتون،ولی نمیدونم قضیه چی بود

2706