2733
2739
عنوان

دانشجوها یا فارغ, التحصیلا

94 بازدید | 15 پست

بچه ها من ترم شیشم تموم شد 48 واحد برام مونده

اگر ترم بعد 20 واحد بردارم میتونم ترم هشت 22 واحد و شیش واحد تابستون غیر حضوری بردارم؟  شما میدونید درسای غیر حضوری شرایطش چیه و چ جوریه؟  

من دانشگاه دولتی بودم

چیزی بنام غیر حضوری نداشتیم

مهمان میتونستی بشی شهر دیگه یا دانشگاه دیگه، اونم فقط دروس عمومی

ما انسان بودیم...تا زمانی که،نژاد ارتباط‌مان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیم‌مان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم....
من دانشگاه دولتی بودم چیزی بنام غیر حضوری نداشتیم مهمان میتونستی بشی شهر دیگه یا دانشگاه دیگه، اون ...

منم دولتیم گفتن شیش واحد میتونیم برداریم معرفی ب استاد یا همون غیر حضوری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

غیرحضوری ها موقع تابستوک اکثرا مجازی ن یعنی یه سامانه معرفی میکنن بهتون که استاد جزوه یا کتاب معرفی کرده یا خودش تدریس میکنه و بصورت ویدئو هست و بعدش میری امتحانشو میدی البته غیرحضوری ها شهریه دارن حتی اگه دانشگاه دولتی باشی

درخواست دوستی قبول نمیکنم. اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن؛ من نظر شخصی خودمو توی تاپیک استارتر میگم برامم مهم نیست که نظر مخالف نظر من چیه ؛ وقت و حوصله ی جر و بحث هم ندارم.
2731

من تاحالا ترم تابستونه برنداشتم نمیدونم شرایطش چطوریه

ولی از کجا مطمئنی اون 6واحد تو تابستون ارائه میشه و میتونی برداری؟ اگه نشد چی؟ 

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙

اين برنامه  خوبه ولي ميتوني دو تا ٢٤ تا بگيري درس غير حضوري شرايط خاصي نداره فقط استادت بايد قبول كنه در ضمن اگر ٦ واحد تابستان برداري بايد حضوري بري ولي چون ترم اخر حساب ميشه معرف به استادش ميتوني بكني 

2738
منم دولتیم گفتن شیش واحد میتونیم برداریم معرفی ب استاد یا همون غیر حضوری

اونو فقط زمانی ک تمام واحد هات پاس کردی میتونی تا 8واحد باقی مونده رو معرفی ب استاد بگیری

من الان 7ترمه تموم شدم.7واحد معرفی ب استاد مونده احتمالا ماه دیگه برش میدارم

غیر حضوری نداریم تا 6 واحد میتونی معرفی به استاد بگیری  ترم اخرم میتونی 24 واحد برداری با هر ...

چ خوب یعنی من میتونم ترم هشتم 22 تا بگیرم و بعد از اون شیش واحد معرفی ب استاد بردارم؟ 

اين برنامه  خوبه ولي ميتوني دو تا ٢٤ تا بگيري درس غير حضوري شرايط خاصي نداره فقط استادت بايد قب ...

مگه ترم هفت بهم میدن 24 واحد؟  اخه اگ بدن هم خیلیی سختمه حدودا 6 7 تا درس تخصصیه میشه ی عمومی و سه تا ازمایشگاه وای نابود میشم

اون شیش واحد معرفی ب استاد چ حوری باید بردارم؟ مگ امتحانش تابستون نیس

اره میشه تا ۶ واحد معرفی ب استاد گرف.فقط واس امتحان میری

شما میدونید کی باید این 6 واحدو بردارم؟  یعنی ترم هشت باید بردارم و تابستون امتحانشوو بدم؟ یا باید ترم نه معرفی ب استادشون کنم؟؟؟ 

2706