2733
2734
عنوان

تروخدا نذارید بچه هاتون هر برنامه ای نگاه کنن

| مشاهده متن کامل بحث + 1744 بازدید | 142 پست
اینارو به خواهر من بگو که واسه دختر شیش سالش کلبه وحشت و مقصد نهایی و پارانرمال و جنگیر میذاره مه بذ ...

اون بچه روح و روانش نابود میشه خدایی نکرده میشه مثل یکی که الکی میگن جن زده شده زبونم لال با خواهرت برخورد کن عزیزم شده پدر و مادرا رو واسطه کن با شوهر خواهرت صحبت کن‌به خدااااآ که اون بچه داغون میشه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اگه اونا رو هم متوجه بشن خوبه به نظرم بالای ده سال متوجه بشه بچه

پسر من شش سالشه .

براش گذاشتم چون خیلی خیلی تخیلیه و مدام الگو برداری میکنه و جواب داد خداروشکر.

دارم تلاش میکنم خوشحال ترین باشم😊
2731
پسر من شش سالشه . براش گذاشتم چون خیلی خیلی تخیلیه و مدام الگو برداری میکنه و جواب داد خداروشکر.

ایول خدارو شکر .منم خیلی خیلی خیلییی قوه تخیلم بالا بود هنوزم هست البته تا حدودی

من یکی دوبار فیلمی دیدم که اصلا اسمش یادم نیست ولی تو فیلمه صحنه های غرق شدن تو استخر عمیق و خفگی بو ...

اونی که بچه روپله نشسته بود و دید که مادرش افتاد تواستخرومیگی؟

(کاربری جدیدمه)خدایا دستمو بگیرفقط تومیتونی♡
2738
چقدر تو شیطون بودی و قوه تخیلی داشتی

خیلی شیطون بودم 🤣

ولی برا داداشم داستان های ترسناک تعریف میکردم جادوگری و اینا خیلی بدجنس بودم🤣این داستانا رو هم از فیلم ها و ...الگو برداری کرده بودم دیگه در کل تی وی اصلا خوب نیس

بله موافقم من هر بار فیلم ترسناک می دیدم       تا چند روز بیچاره میشدم از ترس   ...

اره میدیدم پیدونی توی بچگی اصلا و ابدا قدرت تجزیه تحلیل قیافه سمندونو نداشتم مثلا ۴ سالم بود میترسیدم البته

اونی که بچه روپله نشسته بود و دید که مادرش افتاد تواستخرومیگی؟

نه دعوای دوتا مرد بود یکشون تو استخر افتاد و خفه شد

درست در لحظه اخر... در اوج توکل ونهایت تاریکی...نوری نمایان میشود،معجزه ای رخ میدهدو خدا از راه میرسد
پس حواست به خودت باشه😐

چند روز پیش بچه یک سال و نیمه ام رفت بالای میز داشت عصر جدید میدید یهو اداشونو در اورد با کله افتاد روی سرامیک باورم نمیشه بچه یک سال و نیم میخواس چرخ و فلک بزنه و تقلید کنه!

2706