2737
2734
عنوان

دروغگو ترین فردی که دیدین کی بوده😁

| مشاهده متن کامل بحث + 1518 بازدید | 140 پست
مادر همسرم و خاله هام  از خاله هام انتظاری ندارم چون کلا طرز فکرشونو اعتقاداتشون متفاوته اما م ...

چی بگم والا اگه بگم قطع میشم😁

💙Gods decide is out of our hindsight power but it💙💙💙 is always beneficial for us💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیتونم اسم ببرم غیبت میشه ولی از آخر ب اول شوهرم ک وقتی ازدواج کردیم خیلی دروغ های قشنگی گفت ک تا ا ...

بدترین مدلش همین امیدوار کردنه

💙Gods decide is out of our hindsight power but it💙💙💙 is always beneficial for us💙
2728
چی بگم والا اگه بگم قطع میشم😁

یا مثلا میگه همیشه براتون دعا میکنم. بعد یه یه اتفاقی برامون رخ میده میگه اه منه! اگرم اتفاق خوب باشه! قهر میکنه باهامون! خودشم تحمل دیدن نتیجه دعاهایش رو نداره! 😂

2740

مادرشوهر منم ی دروغای خاصی میگه مثلا میگه ب جاریت نگو من خونتونم بعد درحالی ک باجاریم تلفنی حرف میزنم از اینور مادرشوهرم میگه سلام برسون یا میگه بگو میام خونتون ..این وسط مارو خراب میکنه...یا مثلا بهش گفتم روتختی بخرم میگه گفتی میرم تخت بخرم لوازم چوبی هی میگم بابا این کجا و اون کجا...مثلا داداشش شام دعوتش کرده الکی میگه گفت شماام بیاید....

ی پسرعموام دارم بیشتر ادمو سرکار میذاره با دروغاش مثلا میگه ی ربعه اومدم دوروز بعد میاد🤣🤣🤣داماد داییمم خیلی بُلُف میزنه بعضیاشم راسته ها ولی دیگه اولش زیادی خالی بسته پسرای فامیل دستش میندازن

آخ گفتی😁😁😁 دوست منم نصف معتادای دنیا اومده بودن خواستگاریش بعد جواب رد و نرسیدن به این معتاد شده ...

جالبه هر وقت باهم بودیم کسی عاشقش نمیشد تا من میرفتم سریع میومدند التماسش می کردند نمیدونم شایدم من قدرت دافعه داشتم😂