2733
2734
نه من به این فکر میکنم که در هرصورت من خوبی میکنم یکی لیاقت داره و یکی نداره از اینکه خوبی کردی نا ...

اره عزيزم ٤ روز ديگه فك كردم به اين روزا  وجدانم اسودست افسوس نمخورم چرا فرصت ندادم 

hair coloris ~ hair keratin 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
این نوعی خیانته

ببین مثلا پسره گفته باشه بهش دوستم دارم و زنه رابطه معمولی باش با پسره شروع کرده ولی بعد لو رفتن، پسره رو ترک کنه..رابطه معمولی هم بوده باشه مقصر پسرس یا زنه؟

2740
الهي يه داماد مثل خودش گير خواهرش بياد مامان باباش اصلا اين ول كردن راحت اسووووده زندگي مي ...

انقدر حرص نخور

سعی کن آرامشتو حفظ کنی با حرص خوردن هیچی درست نمیشه

اونا رو هم بسپار ب خدا که خودش جوابشونو بده

نه خب اگه ثابت شه یه متاهل پسر مجردی رو دوست داره اینم خیانته؟اگه فقط دوست معمولی و همملاسی بوده باش ...

منظورت خیانت از نظر کیه؟ ببین اگه یه آدم متاهل با کسی ارتباط معمولی داشته باشه و اون ارتباط بره سمت علاقه و بازم ادامه بده بله این خیانته چون میتونسته قطع رابطه کنه و نکرده و قاعدتا خودشم حس عذاب وجدان و خیانت پیدا میکنه اما حالا اگه فکرشو نمیکرده علاقه ایجاد بشه و شده ولی اون رابطه رو کاملا و فورا قطع کنه خب این از بی تجربگیش بوده تقصیر زیادی نداشته ولی بهتره بازم با مشاور صحبت کن بفهمه دلیل کشش به فرد دیگه چی بوده چه کمبودی رو داشته با اون رابطه جبران میکرده که احساس ایجاد شده. از نظر همسر یه آدم متاهل هم احتمالا این خیانته مگه اینکه آدم خیلی منطقی ای باشه و اون رابطه سریع قطع شده باشه، ولی اگه ادامه داده باشه قطعا به نظرش خیانته دیگه. از نظر حقوقیش نمیدونم خیانتو چه جوری تعریف می کنن از حقوق خونده ها باید بپرسی. 

ولی کلا میگم که حدود خیانت بستگی به هر زوجی داره ممکنه یه زوجی هرکدوم کلی دوستم از جنس مخالف داشته باشن و اینو اصلا خیانت ندونن یه زوجی هم حتی اگه طرفشون با همکارش احوالپرسی ساده بکنه میگن خیانت کرده!

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   
الهي يه داماد مثل خودش گير خواهرش بياد مامان باباش اصلا اين ول كردن راحت اسووووده زندگي مي ...

مطمعن باش یجایی جواب پس میدن عزیزدلم ...تو همینکه خودتو نجات بدی ارزشش خیلی بیشتره اونا رو هم بسپار بخدا...خدا بزرگه اینجوریا هم نیست ...

مطمعن باش یجایی جواب پس میدن عزیزدلم ...تو همینکه خودتو نجات بدی ارزشش خیلی بیشتره اونا رو هم بسپار ...

الهي امين 🙏🏿 شك ندارم به جواب پس دادانشون 

خودشم مطمئنم دير يا زود ميفهمه كيو از دست داده 

hair coloris ~ hair keratin 

من خودم بین ۶۰ تا ۷۰ درصد از زندگیم راضیم  نه کامل 

و دلایل برا طلاق رو هم خیانت .اعتیاد.دست بزن.پارانوییدی و بددلی و مشکلات روانی میدونم 

خودم تو زندگیم مشکل دارم ولی بنظرم همونطور که گفتم در حد طلاق هم نیس فعلا

2706