2737
2734
عنوان

اگه شوهرتون بخاطر يه چيز مسخره كتكتون بزنه

| مشاهده متن کامل بحث + 6377 بازدید | 182 پست

اصولا پیشگیری میکنم چون اخلاقشو میدونم 

گوشیم خاموش بشه حتما حتما با گوشی کسی ک همراهمه باهاش تماس میکیرم 

گوشیمم اصولا هر ی ساعت چک میکنم اگر ی وقت زنگ یا اس داد متوجه بشم .

تلاش میکنم ...بهش میرسم ...راز موفقیت فقط سخت کوشیست .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی سخته ولی تصمیم فقط مونده به طرز فکر و شرایط زندگیت حالا باید ببینی چیکار میخوای بکنی 

هيچ كاري نكردم فقط گفتم شارز نداشته من نفهميدم بعدم گفت كلا نهفمي!

2731
وای دیگه رسما خودشو زده به اون راه رفتارش اصلا نرمال نیس چه خبره 

كلي بدو بيراه گفت بهم كليييييييي تو دهنيم كه خوردم، باورم نميشه اصلااا يه كلمه هم جواب ندادم

2738
من تو اتاقم اون نه بيرون نشسته

نمیدونم والا ..اخه کتکم میگی نبوده،،دستشو محکم کوبیده که رژهتو پاک کنه..ولی اگرم معذرت خواهی زیاد کرو،سرسنگین باش،حساب کار دستش بیاد،،بگو که دیگه حتی یه بار کتکو تحمل نمیکنی

انصاف نیست یکبار به دنیا آمدن واین همه مردن..
هنوز قهرین؟نیومده دنبالت

نه نیومده. قهریم. و اینقدر میمونم تا بفهمه کارش اشتباه بوده . امشب خواستم پیام بدم که برام پول بریزه به حسابم مامانم نزاشت  . گفت گناه داره هنوز حقوق نگرفته بهش فشار نیار. دیگه پیام ندادم

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
بعدشم كليييي داد زد كه من نگران شدم دزديدنتو كليييييييي دعوا من بر عكس هميشه ١ كلمهههههه جواب ندادم ...

نمیگم کارش درست بوده ولی واقعا جامعه خیلی خطری شده ..تو روز روشن دختره ۳۰ ساله سوارماشین شده چندین روز غیبش زده و میخواستن قلبشو در بیارن 

مردم خیلی گشنه شدن مردا میترسن و نگرانن 

بزار رو حساب دل نگرونی و دلواپسی .اکشنش اصلا خوب نبوده ولی تو اون لحظه این واکنشش بوده

تلاش میکنم ...بهش میرسم ...راز موفقیت فقط سخت کوشیست .

اصولا نمیزارم این مشکل پیش بیاد( بااینکه دست بزن نداره)ولی میدونم به شدددت رو این مسئله ج ندادن و خاموش بودن حساسه پس ازقبلش پیشگیری میکنم وگرنه بعدش عواقبش گردن خودمه😕😕😕

نمیدونم والا ..اخه کتکم میگی نبوده،،دستشو محکم کوبیده که رژهتو پاک کنه..ولی اگرم معذرت خواهی زیاد کر ...

اره اما لبم پاره شد خون اومد، معذرت خواهي نكرده اما ميدونم ميكنه، نميدونم واقعا چه رفتاري بكنم

2706