2737
2734
عنوان

اونایی که افسردگی داشتن بیان لطفا

1693 بازدید | 23 پست

سلام خانوما من افسردگی دارم و. دارو میخورم .من یه مشکل دارم که میخام ازتون بپرسم ایا اینم از. افسردگیه یا نه ؟اینکه من از. بچه دار. شدن میترسم از. مسعولیتش از. سختیای بعدش از. زایمان از. تحمل دوران بارداری یعنی به جای لذت ترس دارم این طبیعیه یا نه ؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم با مشاوره درمیون بزارید ولی ترس هست و همینجور لذت درکنارهم 

گفتم سلام خانوم بیخیاااال نگو فردا چی میشه دیگ بسه خااانوم نگو تکلیف دردا چی میشه  گذشت روزای بد روزای  بهترش اومدهرکی باهام بد بود سرش اومد  😉سوگند 
2728

یخورده ترس طبیعیه.واقعا چون مسئولیت بزرگیه.ولی اگه بیش از اندازه باشه ممکنه ضعف اعتماد به نفست هم باشع

آرزومه که بغلم کنی خودت،🥲🥲                                            دوست دارم با عشق تو پیر شوم🥲
2738
شما زمانیکه باردار. شدین افسردگی داشتین ؟؟میشه توضیح بدین یه کم 

عزیزم من از وقتی فهمیدم پسرم فلج مغزی هست افسردگی گرفتم الان چهار ساله 

پسر دومم که به دنیا اومد روحیم بهتر شد

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
استارت منم افسردگی داشتم اما به لطف داروها بهترم دارو چی میخوری؟

شما چن وقته دارو میخورین بچه هم دارین یا نه ؟

من سه ماهه دارو میخورم اما هنوز. اثری نداشته برام الانزاپین اسنترا ولبان دولوکستین 

سلام برای این تاپیکم گزارش بزنید فقط چند ثانیه طول می‌کشه مرسی😘😘

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3006527/اسکرین-بذارید-از-نظراتی-که-خندوندنتون-یا-تو-شک-برده-تون

سلام برای این تاپیکم گزارش بزنید فقط چند ثانیه طول می‌کشه مرسی😘😘
https://www.ninisite.com/discussion/topic/3006527/اسکرین-بذارید-از-نظراتی-که-خندوندنتون-یا-تو-شک-برده-تون

فرق فوبیا با حس مقطعی چیه ؟

فوبیا ریشه روانی داره مثلا ی اتفاق بد از اون موضوع تو ذهن ات و تو رو به ترس خیلی زیاد رسونده و باید روان درمانی بشه. ترس مقطعی مثلا از درد اش میترسی بخاطر مشکلات اقتصادی و ترس از اینده بچه و افسردگی قابل درمان داری  این مسائل که قابل حل شدن هست و باز هم باید رو خودت کار کنی. ولی در کل برای بارداری و بچه داری حتما باید امادگی داشته باشی اگه به زور و اجبار باشه اصلا خوب نیست

2706