2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من مامانم ن محجبه اس ن چادری

ولی خب شما باید دلیلت رو بگی و راه انتخاب رو براش باز بذاری

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷

هیچکدوم از اینا نیستم

همون دلیلی که دارم رو براشون میگم

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
2738

من اصلا اهل آرایش نیستم همش دخترم منو با دیگران مقایسه میکنه چرا اونا آرایش میکن تو نمیکنی من میگم حضرت زهرا دوست نداره ما آرایش کنیم مرد نامحرم ببینه

وزن اولیه ۷۶ وزن الان ۶۵.۵ وزن هدف ۶۰

من مانتویم ارایش میکنم البته معمولی دخترم هرموقع بخوایم بریم بیرون میگه رز لب بزن لاک بزن چشمات خشکل کن خودشم فقط یه رز میزنه سه سالشه چادر تاحالا سرنکردم که واکنشش ببینم 

البته اینکه کلن چادر ندارمم بی تاثیر نیست

بله دخترم یه باربهم گفت مامان چراچادرمیپوشی اگه آرایش کنی خوشگل ترمیشی گفتم برای خوشگلی چادرنمیپوشم حجابمه بعدشم باچادرهم میشه قشنگ بود

البته دختدم الان خودش چادرمیپوشه حتی چونه شم میپوشونه 

آسمان چشم اوآیینه کیست...آنکه چون آیینه بامن روبه روبود...دردونفرین دردونفرین برسفرباد...سرنوشت این جدایی دست اوبود........آه....گریه نکن که سرنوشت گرمراازتوجداکرد...عاقبت دلهایمان باغم هم آشناکرد.....

من نه چادریم نه حجاب دارم ولی دیدم خانومای چادری که به قدری شیک و تمیز با یه آرایش ملایم هستن آدم کیف میکنه.به نظر من حجاب و آراستگی تناقضی با هم ندارن اگر شخص چادری بتونه شیک و مرتب باشه در جواب این سوال میتونه خیلی راحت بگه بخاطر اعتقادم چادر دارم.ولی این سوالا وقتی ذهن بچه ها رو درگیر میکنه که شیک پوشیو طراوت و بروز بودن رو در مادرشون نبینن 

الهی به امید تو...
2706