2737
2739
عنوان

علتشو میدونین😟

133 بازدید | 19 پست

چرا یسری ادمها هر اتفاقی میخواد بیفته خوابشو میبینن و همینطور حس ششمشون نسبت ب ادمها و اتفاقات قویه  

مامان فدات شه😍😍💅👒👑👠💄💙💙👪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چرا😒

استرسی بنطرم بخدا چون مرگ بخاد اتفاق بیفته اینا متوجه میشن اتفاق بد بیفته اینا خاب میبینن کلا یه جوریه من نمیپسندم 

اخمم نکن😶

تیکر بارداری نیست دعا کنید ب خاستم برسم خواهش میکنم یه صلوات مهمونم کنید😍😍😚😚😚😚
متاسفانه من حس ششم قوی دارم ...متاسفانه  بیچارم کرده اتفاقا

اره منم همینطور.کللللل پیشبینیام راسه حتی عصر جدید واقعیت اتفاق و ذات و حرف ادمها مثل قطار راه میره تو سرم  

مامان فدات شه😍😍💅👒👑👠💄💙💙👪
2740

اره خیلی بده من مادرشوهرم هرچی بشع میگه من خوابشو دیدم مثلا دیروز

حالا یه بار برای همسرم خواب خیلی بدی دیده بود که هروقت یادم میفته دیونه میشم بنظرم کسی هم خوابهای اینجوری بببینه نباید بگه به کسی مدال افتخارنمیدن که فقط باعث نگرانی میشه

خدایا نی نی مو بخودت می سپارم 
منم اینطوریم😧علتش چیه

نمیدونم شاید یه چیز ذاتی باشه یه چیزی ک خدا تورو از بقیه ادما جدا کرده حالا خودت اذیت نیستی با این حسی ک داری

تیکر بارداری نیست دعا کنید ب خاستم برسم خواهش میکنم یه صلوات مهمونم کنید😍😍😚😚😚😚
اره منم همینطور.کللللل پیشبینیام راسه حتی عصر جدید واقعیت اتفاق و ذات و حرف ادمها مثل قطار راه میره ...

واسه شما خوبه ..من خدایی ناکرده کسی بخواد فوت کنه خواب میبینم ..هروقت میگم خواب دیدم شوهرم میگه بسم الله میشه تو نخوابی 😂😂😂اوایل اعتقادی نداشتم ..الان پیدا کردم و خوابامو تعریف نمیکنم 

نمیدونم شاید یه چیز ذاتی باشه یه چیزی ک خدا تورو از بقیه ادما جدا کرده حالا خودت اذیت نیستی با این ح ...

اذیت ن.خداروشکر میکنم ولی وقتی یکی منو ببینه میگه ملودی باز چ خوابی واس ما دیدی😓

مامان فدات شه😍😍💅👒👑👠💄💙💙👪
2706