2733
2739
عنوان

عکس بازی : جاتون خالی امشب رفتم خرید درمانی + عکس 😁

| مشاهده متن کامل بحث + 56221 بازدید | 639 پست
اتفاقا من خدارو بسیار مهربان و لطیف میدونم و یقین دارم از ته قلبم که مهربانتر از او وجود نداره برجی ...

چرا شما فکر میکنید این آیه میگه باید بلرزید؟؟ اون خانم گفتن حرفاتون روی کسی دیگه تاثیر نداره... این آیه آیه میگه مؤمنین در مقابل خداوند خاضع و خاشع هستن... و کلام خداوند رو میپذیرند... متاسفانه بعضی آیات قرآن رو تقسیم میکنن اونایی که در مورد بهشته میپذیرند و اونایی که میگن حرام انجام ندید نمیپذیرند! 

بانووووو!مردی کهدوستت داره عریانت نمیکنه!!! لباسعروس تنت میکنه!!! ❤️❤️❤️
نمیدونم من همه جوره رنگی میپوشم مثلا این کفش و با شلوار مشکی و مانتوی کالباسی ساده با روسری بلند طر ...

آهان خب پس من مشکلم اینه اصلا مهمونی رسمی نمیرم مهمونیا و پارکای خودمونی فقط میریم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

إِنَّمَا الْمُؤْمِنُونَ الَّذِینَ إِذَا ذُکِرَ اللّهُ وَجِلَتْ قُلُوبُهُمْ وَإِذَا تُلِیَتْ عَلَیْهِ ...

من نمیگم عزیزم خودتون تو ترجمه نوشتین

در ضمن بگم که بهتره آیه هارو همینجوری ننویسی چون تفسیر به رای میشه

من منظور آیات قرآنو خوب بلدم 

🧚‍♀️
پس چرا همه جا گفته از خدا بترسید 😁 مثل ایه بالای خودتون نمیخوام بحث رو باز کنم ولی چه خوبه که بگی ...

عزیزم وقتی تفسیر نخونده باشید بله بایدم اینو بگید! ترس از خداوند مراتبی داره... مرتبه خاشعان که اهل ایمان و یقین بهش میرسن... و مرتبه ای هم هست افراد معمولی که مثلا میگن نه میترسم و فلان غیبت رو انجام ندم... خداوند فرمود خوف و رجا رو باهم داشته باشید... یعنی هم از گناه بترسید و هم امید داشته باشید خداوند بخشنده و مهربانه! 😊

2731
من نمیگم عزیزم خودتون تو ترجمه نوشتین در ضمن بگم که بهتره آیه هارو همینجوری ننویسی چون تفسیر به رای ...

اگه میخواید برای اون پستم گزارش بزنید. 

منم انقد دلم میخواد ی پولی بیاد دستمون برم بدون دغدغه بدون فکر کردن بهش خرید کنم 😳

خدایا شکرت بخاطر همه چیز😍دخترم قربون صدای قلبت برم منو بابایی بی صبرانه منتظرتیم فسقلی ناز ❤
2738
انشالا همیشه همین طور رو عقایدتون سفت و سخت بمونید و همیشه از خداو مرگو عذاب بترسید . فقط نمیدونم چر ...

عزیزم معتقد و مذهبی ندید پس! اسلام ظاهری بله خیلیا دارن😊 ممنونم از دعای کنایه آمیزتون. ولی بنده از صمیم قلب دعا میکنم شما و خودم و بقیه عاقبت به خیر بشیم ان شاء الله. 

منم    

انقد دوست دارم مث خواهر شوهرم برم خرید هرجاهرچی میبینه میخره از لباس بگیر تا لوازم تزیینی بدون مناسبت برا بچه ای من ک فعلا جنسیتش معلوم نیس تو ی ماه کلاه اسباب بازی خریده میگ جنسیتش معلوم بشه کلی اسباب بازی لباس دیدم میخوام بخرم شوهرشم اهل خریده منم دلم میخواد بخرم برا خواهرزاده هام نمیرسم 😢

خدایا شکرت بخاطر همه چیز😍دخترم قربون صدای قلبت برم منو بابایی بی صبرانه منتظرتیم فسقلی ناز ❤
عزیزم معتقد و مذهبی ندید پس! اسلام ظاهری بله خیلیا دارن😊 ممنونم از دعای کنایه آمیزتون. ولی بنده از ...

نه اتفاقا من از مذهبیهایی که همیشه رو اعتقاداتشون میمونن تا لحظه مرگ بسیار خوشم میاد . ولی خیلیها دیدم پس از سالها مذهبی بودن بخاطر کاشت ناخن که خیلی علاقه داشتن رفتن کاشت انجام دادن نماز و باالطبع غسل و روزه رو گذاشتن کنار 

2706