2737
2734

من خودم‌ امسال یه کیسه بزرگ دارو جمع شده برام‌که نه استفاده میکنم نه دلم میاد بریزم دور 

دلیلش هم اینه هربار میرم پزشک الکی کنار داروهای موردنیاز یه سری داروی الکی که ربطی به مریضیم نداره مینویسن بعد وقتی سرچ میکنم میبینم این دارو برای یه مشکل شدیده  .داروخانه هم که پس نمیگیره .مثلا من به خاطر سوزش معده رفتم دکتر سه جور قرص بهم داده بود که برای زخم معده تجویز میشن در صورتی که من با شربت معده و دایمیکیتون کارم راه میفته .یا گردنم درد میکرد دارویی که بهم داده بود برای ام اس بود .دکترا هم که الحمدالله اخلاق ندارن بهشون بگی اینقدر دارو ننویس  یا دارو که نوشتی چیه .وقتی داروخانه میده میایم خونه میفهمیم کلی قرص به درد نخور روی دستم مونده یا هم گاهی یه مقدار استفاده میکنیم میبینیم بدتر شدیم دکتر دیگه و نسخه جدید و ....‌

الان واقعا چکار باید کرد

من مست می لم یزلیم چه کنم  من سوخته جان ازلیم چه کنم  زین آتش جان تا به قیامت شادم  ‌ من مشتعل عشق علی ام چه کنم   

کاش جایی بود حداقل میدادیم کسانی که نیاز دارن استفاده کنن

من مست می لم یزلیم چه کنم  من سوخته جان ازلیم چه کنم  زین آتش جان تا به قیامت شادم  ‌ من مشتعل عشق علی ام چه کنم   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

هیچی من یه مدت نگه میدارم که خجالت نکشم از روشون بعدش به یه مناسبتی مثلا خونه تکونی میریزم دور  قبلنا داروخونه ها پس میگرفتن الان اصلاااااااا

از اینکه سخنان گهربار منو لایک میکنید متشکرم  
ای کاش یه مراکزی میذاشتن ادم تحویل بده من قدیما میدادم بابام ببره بده داروخونه بهش میگفتیم اگه کسی ...

اره ولی الان نمیگیرن از مردم .میگه ما بیکار نیستیم

شما دیگه به پزشک مراجعه نکن ☺ از گوگل سرچ کن و از سایتهای فارسی زبان اطلاعات بگیر داروی اضافی هم در ...

الان ابن تیکه بود ؟!!!!

2738
بده هلال احمر اونا داروهایی ک تاریخ مصرف دادن رو میارن تو چرخه دارویی 

واقعا ؟چه خوب 

دوستان هلال احمر و بهزیستی دارو ها رو پس میگیرن بعنوان کمک 

خر گفت علف ابی است گرگ گفت نه سبز است .رفتند نزد شاه جنگل (شیر) ماجرای اختلاف را گفتند.شیر گفت گرگ را زندانی کنید .گرگ گفت مگر علف سبزنیست ؟ شیر گفت سبز است . ولی دلیل زندان تو بحث کردن با خر است .هرگز با نادان ها بحث نکنید .
دوستان هلال احمر و بهزیستی دارو ها رو پس میگیرن بعنوان کمک 

چه عالی 

پس زنگ میزنم به بهزیستی