2752
2734
وای چه دل و جراتی داری شما ، به نظر منم بیخیالس شو ؛دوستی باهاشون آخرش بده ؛خودتو اذیت میکنن

اخه یه کششی دارم 

که الان بازم‌با بچه ها به این‌نتیجه رسیدیم که این کششم خود اون داره توم به وجود میاره

چیکار کنیم راحت شیم ازش؟

باید بری پیش یکی که وارد باشه و موکل رحمانی داشته باشه خودت کاری نمیتونی کنی پیش هرکسی نرو چون ب ظاهر مشکلت برای مدتی حل میشه و بعدش بیشتر میشه 

خیلی از اینایی ک ابطال سحر میکنن اگر موکلشون کافر باشه وارد زندگی طرف میشن و مشکل دوچندان میکنن 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه چجوریه

اینستا نداری؟ یه حموم قدیمیه که چندسال پیش یه لوله کش رفته اونجا و دیگه پیداش نکردن ؛وسایلاش و موتورش هم همونجا بوده ؛ساعت ۳ نصف شب این اتفاق افتاده و کلا پلمب شده حمومه،این پسره مستند درست میکنه تنها میره این جور جاها؛رفت و گفت میخوام بشینم ببینم ساعت ۳ چه اتفاقی میفته ؛ساعت ۳ شدو یهو حس کرد که از گوشش خون میاد خود به خود؛پاشد از ترس فرار کرد

خداجونم امیدم رو نا امید نکن  
۲۱ مرتبه پشته سره هم؟ من سوره طلاقو زیاد خوندم مثلا ۳ بار پشت هم ولی جوابی نداد خدا چهله هم باز کر ...

برای رزق و روزیم خوبه ولی برای محبت ۲۱مرتبه باید باشه 

من پشت سر هم خوندم تو یه روز 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
باید بری پیش یکی که وارد باشه و موکل رحمانی داشته باشه خودت کاری نمیتونی کنی پیش هرکسی نرو چون ب ظاه ...

واسه من خواستگار میومد بی دلیل نمیشد با اینکه خیلی خواستگار داشتم الانم یه ساله عقد کردم ولی همش از اول دعوا بود بی دلیل ، الانم چندماهه کلا قطع رابطه ایم

خداجونم امیدم رو نا امید نکن  
اخه یه کششی دارم  که الان بازم‌با بچه ها به این‌نتیجه رسیدیم که این کششم خود اون داره توم به و ...

از پست اول بهت گفتم دنبالش نباش اینکه بعضیا یه نیروهای ویژه ای دارن قابل قبوله اما موکل و جن و استاد جنی همه اش بساط یه مشت ادم شارلاتانه عزیز دل 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
بگو دیگه خاهش برام پیش گویی کن هر چی رو ک حس میکنی بگو 

خواهر من الان انرزی هام منفیه میبینی که درگیر چیز های منفی ام تو هم اگه دنبال انرژی مثبتی الان اصلااا این چیز هارو به من نگو😘

ووووی

پس واسه همینه من همیشه ازت میترسم😰😰😰

یادته قبلا بهت گفتم😂

حتماااااااا بخونین👇❤💚💜دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست.😍
2706