2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بنظرم داری وارد وادی خطرناکی میشی!

خطرناکیش اینجاست که مثل سرما خوردگی نیست بری دکتر بهت قشنگ اطلاعات بده راه بده

برا این که بفهمی دقیقا داره چی میشه باید کلی از این و اون بپرسی که اصلا اگاه شی به اطرافت 

خب خدارو شکر به اونی که میخواستی رسیدی  من یه دوست پسر داشتم تو این کارا بود بهم تمرین میداد ب ...

من خیلی وقته ازدواج کردم ولی همش مشکل ایجاد میکرد و کلا خیلی اذیتم میکرد مخصوصا تو خواب و از دیدنشون عذاب میکشیدم 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
نه بابا این شانسه منه😂😂😂

😆😄

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
جن عاشق داری؟

نه

گویا یه زنی اومده منو شوهرمو طلسم کرده و کاری کرده که سردی شدید بینمون اتفاق بیوفته وشوهرم ازم دلسرد بشه حتی حاضر نباشه منو ی لحظه ببینه

۱ بار دیدمش خیلی عصبی و پریشون بود

بنظره منم واقعا یکی طلسممون کرده

نمیدونم چی کار کنم

بنظرم براخودت که خیلی خطرناکه

ببین من همیشه یه انرژیه بد تو زندگیم بوده 

هیچوقت نتونستم ازش درام 

الان به یه حسی رسیدم که تو اون انرژیه بد حس راحتی دارم

من خیلی وقته ازدواج کردم ولی همش مشکل ایجاد میکرد و کلا خیلی اذیتم میکرد مخصوصا تو خواب و از دیدنشون ...

خواب و که نگو خواهر من اصلا خواب اروم ندارم 

تو تاریکی نمیتونم بخوابم اصلاا یه چراغ باید روشن باشه 

بعد تو خوابم همش اذیت ادیت استرس 

بعضی وقت ها بیدار میشم خسته تر از وقتی ام که خوابیدم

2706