2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم قهر بودم چند روز پیش بخاطر دخترم که آرامشش بهم ریخته بود کوتاه اومدم

من یک ملکه هستم👑با کمک این تاپیک آموزنده منم یه ملکه شدم https://www.ninisite.com/discussion/topic/2481309/%d8%aa%d8%ac%d8%b1%d8%a8%db%8c%d8%a7%d8%aa-%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%86%d9%82%d8%af%d8%b1 با تشکر از کاربر دختر گرانبها🙏❤
2738

منم از شوهرم خیلی ناراحتم دلمو شکست  بیشتر از خود مسئله از این ناراحتم هیچوقت نمیاد از دلم دربیاره اصلا تاحالا هیچوقت سعی نکرده وقتی  که ازش ناراحتم بایه خورده ناز خریدن ومحبت کردن خوشحالم کنه اونم منی که حتی با یه نگاه محبت آمیزش همه چیز رو زود فراموش میکنم از بس که ندیدم ازش.......

منم ی هفتس دقیق ک قهریم قبلنا اگ قهرم بودم باهاش باز هر روز اس میداد میومد پیشم میخوابید اگ نمیزاشتم ولی این بار مثلا خواسته منو آدم کنه دیگ من اومدم تشک و اوردم تو پذیرایی خوابیدم کل تشکو گرفتمم اونم دید رفت تو اتاق خوابید رو تخت . هر روز میومد مستقیم میرفت دستشویی بعد اتاق درو هم باز میزاشت ک مثلا ببینه من چیکار میکنم روزا هم اس نمیده این ی هفته اصلا . بعد چهار روز و پنج شب دید ادم حسابش نمیکنم شام درست میکنم خودم میخورم بهش نمیدم و قلیون درست میکنم میکشم و تو گوشیم اومد از دیشب پذیراایی خوابیده امشبم یکم نزدیکم دراز کشیده چشماشو بسته ک مثلا من جامو انداختم بیاد پیشم دیگ اینبار ادمش میکنم 

من روزی هزار بار قهر میکنم همشم علتش خونوادش هستن که کنارشونیم و تو همه چی دخالت میکنن و شوهرمم سکوو ...

چیکار کنه مجبوره خوب😕😕

به امید روزهای بهتر روزای خوبی درراهه  مطمئنم
2706