2733
2739

بچه ها دارم از استرس میمیرم .. من نزدیک دوسال بود که اقدامم و دکتر برام ازمایش  اندومتریوز نوشته الان جوابش و گرفتم که ca19_9رو برا مم ۷ زده که رنجش تا ۳۷ ه و ca125 رو که رنجش تا ۲۱ ه زده ۴۶.۴ .. بچه هها دارم میمیرم از استرس حالا چی هست این ..؟ خیلی زیاده ..؟

الهی  و ربی من لی غیرک .. 😢😢                                           

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزيزم حتما كيست داري

ینی امکان داره کیست داشته باشم ولی تو سونو واژینال مشخص نشه..؟ برا درمانش میدونین باید چیکار کنم..؟

حتما و حتما برو يه دكتر خوب و قبلش ازمايشت رو يه ازمايشگاه ديگه تكرار كن نبايد بالا باشه 

عزیزم من دوره قبل ۲۵ ام ماه سونو واژینال دادم و فولیکول ۱۹ و ۲۰ گفت داری و خیلی تعجب کرد اون ماه من فقط کپسول هلث اید ۳ خورده بودم .. احتمال داره اونا به کیست تبدیل شده باشن و برای همین این عدد بالا باشه..؟

عزیزم من دوره قبل ۲۵ ام ماه سونو واژینال دادم و فولیکول ۱۹ و ۲۰ گفت داری و خیلی تعجب کرد اون ماه من ...

نه عزيزم شما احتمال زياد كيست تخمدان داري

من كارشناس ازمايشگاهم و هميشه اين تست رو براي كساني نوشتن كه كيست تخمدان داشتن

شما حتما ازمايش رو تكرار كن و اگر بالا بود برو پيش يه دكتر خوب اصلا سرسري نگيرش

2738
نه عزيزم شما احتمال زياد كيست تخمدان داري من كارشناس ازمايشگاهم و هميشه اين تست رو براي كساني نوشتن ...

پیش دکتر بیتک طرازی میرم .. ینی این عدد خیبی بالاس..؟ وای خدایا .. 

نه عزيزم شما احتمال زياد كيست تخمدان داري من كارشناس ازمايشگاهم و هميشه اين تست رو براي كساني نوشتن ...

سلام میشه کنکم کنین تو آزمایش من ca125 نرمال بوده ولی ca19 بابا بوده خیلی استرس دارم یه کیست هست سانتی تو تخمدانم هست ممکنه بدهیم باشه به خاطر اون این عدد بابا هست؟آخهca زده برای سرطان شناسی دکترم نوبت گرفتم دوهفته دیگه بهم وقت داد انلاینم جواب نمیده خیلی استرس بدخیمیشو دارم

سلام میشه کنکم کنین تو آزمایش من ca125 نرمال بوده ولی ca19 بابا بوده خیلی استرس دارم یه کیست هست سان ...

اگه بیماری خاصی ندارید دوباره ازمایش رو‌تکرار کنید بعد به پزشک مراجعه کنید..لزوما تو بدخیمی که بالا نمیره نگران نباشید اصلا فقط پیگیرش باشید