2737
2734
عنوان

درباره قرص دوفاستون سواال دارم

57 بازدید | 6 پست

سلام،من پلی کیست دارم و قرص دوفاستون مصرف میکردم چون بدون اون پریود نمیشم و ماه گذشته روز سوم پریود سونوی کیست دادم و بهم گفتن هیچ چیزی نداری و روز سیزده سونوی فولیکول دادم یه فولیکول 16داشتم که دکتر گفت احتمال 90درصد امکان بارداری هست,سوالم اینه که بخاطر قرص بوده که کسست مشخص نشده ?یا من درمان شدم?

میخواهم بهترین باشم 🙌

انشالله که درمان شده باشی. من ی مدت دوفاستون مصرف کردم باردار شدم ولی پوچ بود بعد اون پریودام منظمن به دکترم ک گفتم گفت تنبلی درمان نداره فقط شدتش کم میشه و الانم مصرف میکنم همین قرص رو 

انشالله که درمان شده باشی. من ی مدت دوفاستون مصرف کردم باردار شدم ولی پوچ بود بعد اون پریودام منظمن ...

اخه چطور تو سونو چیزی نشون نداد?الانم چند روزیه تهوع و دل درد و نفخ دارم نمیدونم یا توهمه یا ویروس یا نی نی جون

میخواهم بهترین باشم 🙌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عوارص نداره دوفاستون؟

به من هتم دکتر داده ولی چون توی سینه ام کیست دارم نخوردم..

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.
2731