2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میگن جوانه گندم خوبه واسه اشتها وچاقی بهش بدی

اینم دادم خواهرررر...تو بگی یه ذره اثر نکرد

خداوند مرا عاشقانه دوست میدارد...و تمام احتیاجات مرا برآورده میسازد...ممنونم خدای مهربون و رئوفم😚😚
دکتر بردم نهایتا زینک داد...هر چی هم داده اصلا رو اشتهاش تاثیر نذاشته

زینک خوبه که اشتها اوره گین آپ بچه توت فرنگی  هم خوبه از داروخانه بگیر حتما هم سن بچه ات رو بگو ببین مناسب ین اش هست رو با شیر قاطی کن میان وعده بهش بده  

2731
طب اسلامی بردی ؟؟ من خواهر زادم رو برویم خوب شد مشکل کم اشتهاییش

نه نبردم...چی بود مشکل خواهر زادت؟؟

خداوند مرا عاشقانه دوست میدارد...و تمام احتیاجات مرا برآورده میسازد...ممنونم خدای مهربون و رئوفم😚😚
نه نبردم...چی بود مشکل خواهر زادت؟؟

همین کم اشتهایی و لاغری مفرط

رشدش دیگه کم شده بود الان خیلی بهتره البته خونه ما همه نوه ها میرن برای رشد و قد خیلی خوبه

پیش دکتر معتبر برو 

کدوم شهری؟؟؟

همین کم اشتهایی و لاغری مفرط رشدش دیگه کم شده بود الان خیلی بهتره البته خونه ما همه نوه ها میرن برا ...

کرمانم..

2738
شربت راسیب بهش بده مخصوص بچهاست

اونم گرفتم تاثیری نذاشت...جدیدا هم عرق یونجه دادم بهش...دلم خونه از غذا خوردنش

اصللااااااا سر خود نده،جون بچه ات از سر راه که نیاوردی😐

درمورد جشن پوریم، شخصیت اِستِر و هامان برید بخونید و بدونید کیا توی سایت فعالیت میکنن و تاپیکاتون رو میترکونن😐😐😐از آگاه شدن مردم هراس دارن😈فرخ نژاد تو روز روشن دروغ استوری کرده،تاپیک زدم، بعد همونا که تاپیک هامان رو زدن، تاپیک حمید جون هم زدن☹😂  مطالبی که نصفه بهمون گفته بودن: قبل از همه چی بگم که ارث و حقوق و هبه و ... که به دختر و زن برسه برای خودشه ولی برای مردها و پسرها برعکسه ارث: پدر و مادر در قید حیات هر طور صلاح بدونن میتونن در حالت صلح عمرانی اموال خودشون رو به بچه ها ببخشن ولی اگر به هر دلیلی این کار رو نکردن به قانون سپرده میشه و اونجا طبق قانون تقسیم خواهد شد!بازم پدر مادر اینطور خواستن که اموالشون تقسیم بشه🙂 پس بچه های خوبی باشید که خانواده هاتون چیزی ازتون دریغ نکنندیه: وقتی یه مرد کشته بشه چرا دیش ۲ برابر زنه؟ پولو با خودش تو قبر نمیبره که اونو به زن و بچش میدن🙄چند همسری:  شرطش عدالته، ولی چند آیه بعدش که "نکته مهمش اینجاست" گفته کسی نمیتونه عدالت برقرار کنه و بهتره به همون یهدونه همسر اکتفا بشه😊 این احکام جز احکامی هست که بر حسب شرایط جامعه میتونن تغییر کننحضانت: تا ۷ سالگی با مادر و از ۷ تا ۹ سالگیه دختر و ۱۵ سالگیه پسر با پدره و بعد از اون بچه خودش تصمیم میگیره کدوم وری بره، و البته خرج بچه توی تمام این سالها با پدره          طرف میگه حاضرم با دود ارتباط برقرار کنم ولی پیام رسان ایرانی نصب نکنم هنوز حرف قبلیش تموم نشده داخل نی نی سایت پست میذاره🤨😂
کرمان نمیشناسم اگه مشهد تهران یا ساری رفتی بگو بهت معرفی کنم

ممنونم

هر روز صبح به جا صبحانه 

شیرینی خامه ای چند تا بده با جایی بخوره

صد در صد چاق میشه تو به ماه

خدایا منو تو حسرت گرفتن این حاجت پیر نکن!!به کرمت به من ببخش(ای بازگرداننده هر آنچه از دست رفته)میشه برام یه صلوات بفرستی❤️❤️
2706