2737
2734
عنوان

بچه ها هر کی سرکلاژ انجام داده بیا

104 بازدید | 14 پست

سلام من هفته هجده بارداری هستم طول سرویکسم ۳۰هستش دکتر بهم گفته باید عمل سرکلاژ انجام بدی کسی در این مورد میدونه لطفا راهنماییم کنه خیلی نگرانم 

همسایه مون سرکلاژشده بود

میگفت بیهوش میکنن چیزی نمیفهمی

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
تو هفته هجده مشکلی برا بچه آن پیش نمیاد

عزیزم دکتراکارشونوخوب بلدن جای دکترخوب انجام بده

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤
تو هفته هجده مشکلی برا بچه آن پیش نمیاد

نه اگه انجام ندیدی ممکنه زایمان زودرس داشته باسه

خیلی استراحت کن

دراز بکش پاهاتو بده بالا،بچسزون به دیوار

دوستان عزیز لطفا لایک‌نفرمایید ای به فدای انگشتانتان😶
بعد سرکلاژ براش مشکلی پیش نیومد تا آخر بارداری؟

نه میگفت20روزبه زایمان دکتربازکرده برام

2738

اگر دکترت خوبه بهش اطمینان کن من هفته 15 انجام دادم بیهوشی مختصری داره و 24 ساعت بعدش استراحت بعدش .بعد اونم توصیه دکتر من استراحت نسبی بود و استفاده از توالت فرنگی...

کاربر قدیمی ام 😊
بعد سرکلاژ براش مشکلی پیش نیومد تا آخر بارداری؟

منم هفته ۱۹ ۳۱ بودم دکترم انجام نداد گفت خطر پارگی کیسه اب میاره  تاحالا بااستراحت  که کردم شده ۳۲ الان هفته ۲۵

ای دادبراسیری کزیادرفته باشدصیادرفته باشددردام مانده باشد
منم هفته ۱۹ ۳۱ بودم دکترم انجام نداد گفت خطر پارگی کیسه اب میاره  تاحالا بااستراحت  که کرد ...

من هفته هجده ام و طول سرویکس ۳۰هستش تو سونو سه هفته پیش طولش۳۵بود گفت اگه سرکلاژ نکنی بچه ات تو پنج یا شش ماهگی به دنیا میاد و زنده نمی مونه و واسه یکشنبه وقت داد واسه سرکلاژ

من هفته هجده ام و طول سرویکس ۳۰هستش تو سونو سه هفته پیش طولش۳۵بود گفت اگه سرکلاژ نکنی بچه ات تو پنج ...

منم سی یک بود الان ماه ششم فقط استراحت میکنم زیر سی خطرناکه نه سی وبالای سی ولی خب اگ دکترت پیشنهاد سرکلاژداده سرکلاژکن

ای دادبراسیری کزیادرفته باشدصیادرفته باشددردام مانده باشد
2706