2737
2739
عنوان

تروخدا بیاین... شوهرم ...

375 بازدید | 17 پست

سلام امروز رفتم ای یو ای کردم. گفتن حرکت و تعداد خوبه اما مورفولوژی اسپرم یک درصده ... شوهرم خیلی ناراحته چیکار کنم .. ایندفعه هم سقط میشه یعنی ؟

شوهرمو چطور تقویت کنم که مورفولوژی بره بالا؟؟

همش فک میکردم مشکل از منه خانواده شوهرمم خیلی اذیتم کردن این مدت و هزار جور تیکه نازایی بهم انداختن .. حالا فهمیدیم شوهرم مشکل داره

اگه iui کردی پس دیگه باید فکرای خوب خوب بکنی... به لطف خدا امیدوار باشی...

با این سوالت ، نمیرفتی واسه iui  بهتر بود بنظرم...

منتظر بودم خدا لطفش رو شامل حال ما بکنه ، ولی بعد باورم شد خدا با اجابت نکردن دعامون به ما لطف کرده.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من در این مورد اطلاعی ندارم و امیدوارم دوستان راهنماییت کنن...فقط میخام بگم هوای شوهرتو داشته باش و اصلا ب روش نیار و ب رو خودتم نیار ک خانوادش چیکارت کردن تا ب خانوم بودنت بیشتر پی ببره و اینکه لطفا جلو شوهرت اینارو رعایت کن ولی در عوض بدون اینکه شوهرت اطلاعی داشته باشه کم کم جواب اون تیکه و حرفای خانواده شوهرتو بده...موفق باشیع  

اگه iui کردی پس دیگه باید فکرای خوب خوب بکنی... به لطف خدا امیدوار باشی... با این سوالت ، نمیرفتی و ...

تو مرکز رو تخت بهم گفتن .. چیکار میکردم ... بدتر وحشت کردم که خدا ایندفعه پوج نشه... نمیدونستم مشکل داره شوهرم .. واقعا جا خوردم

تو مرکز رو تخت بهم گفتن .. چیکار میکردم ... بدتر وحشت کردم که خدا ایندفعه پوج نشه... نمیدونستم مشکل ...

اشکال نداره .. وقتی امیدوار باشی خدا همه جوره میتونه کمکت کنه... فقط امید

منتظر بودم خدا لطفش رو شامل حال ما بکنه ، ولی بعد باورم شد خدا با اجابت نکردن دعامون به ما لطف کرده.
2738
من در این مورد اطلاعی ندارم و امیدوارم دوستان راهنماییت کنن...فقط میخام بگم هوای شوهرتو داشته باش و ...

چطوری جوابشونو بدم دوستم ... میترسم رضا تحقیر شه .. میترسم فک کنه مرد نیست 

اشکال نداره .. وقتی امیدوار باشی خدا همه جوره میتونه کمکت کنه... فقط امید

ممنون دوستم ... امیدوار هستم شاید همون یک درصد گرفت ... برای تقویت مورفولوژی اسپرم چی بهش بدم

ممنون دوستم ... امیدوار هستم شاید همون یک درصد گرفت ... برای تقویت مورفولوژی اسپرم چی بهش بدم

انشاالله مثبت میشه...

اطلاعی ندارم

تو این اوضاع گرونی شاید نتونم دیگ ... ممنون دوستم

خواهش برات آرزوی بارداری دارم من روز ۳ انتقال جنینم دو بار میکرو کردم و امروز با شوهر احمقم دعوام شد.توورو خدا دعا کن جنینام زنده بمونن

چطوری جوابشونو بدم دوستم ... میترسم رضا تحقیر شه .. میترسم فک کنه مرد نیست 

اصلا ب شوهرت مشکلشو هی نگو و ب روش نیار و در عوض باش صد برابر بهتر و مهربون تر رفتار کن اما وقتایی ک شوهرت نیس و تو پیش خانواده شوهرتی حرفاتو با کنایه بزن و بشون بفهمون هر چیزی عاقبتی دارع

2706