2733
2734
عنوان

پارسال اینموقعه بهترین روز زندگیم بودم اما الان..

| مشاهده متن کامل بحث + 903 بازدید | 34 پست
الهي قربونشون برم من برا منم دعا كن بچه خيلي خوبه آدمو كلي سرگرم ميكنه 

خدانکنه عزیزدلم ایشالله یه نی نی نازو سالم بیاد بغلت گلم.اره خیلی شیرینه.من انقدر حساس بودم خدا میدونه بعد دخترام یکسره موهامو میکشن یا خیلی اذیت میکنن داداشم میخنده میگه باورم نمیشه یروز کسی بتونه انقدر اذیتت کنه

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …
خدانکنه عزیزدلم ایشالله یه نی نی نازو سالم بیاد بغلت گلم.اره خیلی شیرینه.من انقدر حساس بودم خدا میدو ...

الهي دخترم كه فرشته اس بهترين موقعه هم بچه دار شدي حالشو ببر 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الهي دخترم كه فرشته اس بهترين موقعه هم بچه دار شدي حالشو ببر 

نمیدونم ازیه طرف میگم زود اوردم هروز دارم غصه باشگاه و میخورم

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …
2731
نمیدونم ازیه طرف میگم زود اوردم هروز دارم غصه باشگاه و میخورم

نه بابا ديوونه اي دختر بهترين زمان باهم بزرگ ميشيد خيالتونم راحته با اين همه نازايي كه بعدا چي پيش مياد