2737
2734
عنوان

پارسال اینموقعه بهترین روز زندگیم بودم اما الان..

| مشاهده متن کامل بحث + 903 بازدید | 34 پست
منم نميدونم چطور ١٣ مهر امسال رو بگذرونم ..

چه جالب شوهرمنم بدنسازه

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم نميدونم چطور ١٣ مهر امسال رو بگذرونم ..

مسابقات انتخابی؟؟؟؟؟عزیزم تاریخ دقیقش کیه؟ انتخابی فجیره؟

در دلم خواستن مرگ کسی نیست ولی کاش هرکس به تو دل بست بیاید خبرش♥️
استارتر جان درباره مسابقات ۱۳مهر بهم میگی؟

نمیدونم مسابقات چی والا من تو خونه موندم از دنیا بی خبرم

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …
2740
ارغوان

جانم عزیزم

بهتري ارغوان جون آشتي كردي عزيزم

سلام عزیزم ممنون اره خوبم.اره ولی سرد رفتار میکنم باهاش

بهتري ارغوان جون آشتي كردي عزيزم

عزیزدلم مبارکه واااای چقدر خوشحال شدم که بارداری 😘😘😘 ایشالله بسلامتی

بعدش اون گربه رو بده یکی دیگه نگهداره واست😖😖

عزیزدلم مبارکه واااای چقدر خوشحال شدم که بارداری 😘😘😘 ایشالله بسلامتی بعدش اون گربه رو بده یکی دی ...

ارغوان فك كنم دكترم بهم گفته بود تنبلي تخمدان دقيقا همين ماه هم حامله شدم مرسي فدات بشم خدا دختراتو برات نگه داره منم خوشحال شدم آشتي كردي مرد است ديگر بايد كنار بياييم باهاشون آره گربه خونه مامانمه دلم نمياد بيچاره خيلي مظلومه سعي ميكنم كمتر در تماس باشم دست نميزنم بهش اصلا وقتي ميام خونه مادرم دستامم زود زود ميشورم😘😘😘😘😘

ارغوان فك كنم دكترم بهم گفته بود تنبلي تخمدان دقيقا همين ماه هم حامله شدم مرسي فدات بشم خدا دختراتو ...

بابا دکترارو بیخیال منم داشتم اما بدون قرص دوقلو شد.ایشالله سالم بدنیا بیاد ببینی چقدر شیطونن بخدا دوساعته دارم شام میزارم 

بابا دکترارو بیخیال منم داشتم اما بدون قرص دوقلو شد.ایشالله سالم بدنیا بیاد ببینی چقدر شیطونن بخدا د ...

الهي قربونشون برم من برا منم دعا كن بچه خيلي خوبه آدمو كلي سرگرم ميكنه