2737
2739
عنوان

مادری کردن ممنوع

216 بازدید | 8 پست

♥️

مادری_کردن_ممنوع❌

یکی از بزرگترین خطراتی که شکل گیری رابطه شما را تهدید می کند، این است که زنان در جایگاه مادر قرار می گیرند. علاقه زیاد در ابتدای نامزدی و عقد باعث می شود شما مدام در کنار یکدیگر باشید و از یکدیگر حمایت و مراقبت کنید. این مساله با توجه به این که زنان به طور ذاتی مراقبت کننده هستند باعث می شود که گاهی نامزد یا همسرشان را مثل کودک ببینند و در جایگاه مادر او قرار بگیرند.

احتمال وقوع چنین رفتاری هنگامی بیشتر می شود که آنها در دوران کودکی خود شاهد چنین رفتاری از سوی مادرشان نسبت به پدرشان باشند. در این حال، دختر فکر می کند برای اینکه علاقه اش را به همسرش نشان دهد، باید کارهایی را که مادرش انجام می داد، تکرار کند.

❣  @nokatezanashoii

از گفتن خاطرات روابط عاشقانه شكست خورده‌تان براي شريك زندگي‌تان خودداري كنيد‼️

براي قدرت دادن به او كافي است از هيچ مرد ديگري صحبت نكنيد، نه اينكه از مردهاي ديگر بد بگوييد. 

هرگز با حرف‌هاي‌تان استقلال همسر خود را زير سوال نبريد حتي اگر واقعا استقلالي در كار نباشد. مردها به اينكه قوي‌تر از آنچه هستند به نظر برسند نياز دارند. اين نياز همسرتان را برآورده كنيد.

❣  @nokatezanashoii

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

#خانم_با_سیاست 

✔️زیادی گرم گرفتن با اقوام همسر عواقبی جز پیداشدن سوتفاهم های بیشتر و بوجود اومدن بحثای ریز و درشت نداره!

✔️زیادی هم سرد بودن با اقوام همسر چیزی جز کینه و دوری و ناراحتی همسر و تلافی کردن ایشون در پی نداره!

پس سعی کنید حد اعتدال رفت و آمد رو خوب نگهدارید ⚠️

نه اونقدر رفت و آمد و خوش و بش زیادی که خسته کننده بشید ! و نه اونقدر کم رفت و آمد کنید که کمرنگ بشید.

@nokatezanashoii

2728

من واسه همسرم که الان عقدیم سعی میکنم مادری نکنم 

مثلا جوراباشو میگم خودت بشور یا چیزی بخواد میگم از یخچال بردار خودت 

ولی اون انگار دوست داره براش مادر کنم مثلا میگه خدایی هیچکس مادر نمیشه همه کارای آدمو بی منت انجام میده ولی تو میخوای یه کار انجام بدی صددفه باید بهت بگمو از این حرفا

ینئ چی این حرف؟؟؟

من واسه همسرم که الان عقدیم سعی میکنم مادری نکنم  مثلا جوراباشو میگم خودت بشور یا چیزی بخواد م ...

فکر نکنم این مادری بشه 

بالاخره ادم زن میگیره مخصوصا اوایلش خیلی ذوق میکنند به زنشون میگن لباسم بیار، یا اتو کن یا بشور 

یا ابالفضل العباس علمدار 
2738