2733
2734
عنوان

عاقا بخدا من بچه دوس ندارم عجب غلطی کردما

| مشاهده متن کامل بحث + 656 بازدید | 72 پست

طبیعییه منم 22 سالگی ازدواج کردم و سن تو که بودم بااینکه دکتر بهم گف باردار شو اصلا فکرشم برام خنده دار بود ولی کم کم که زمان بگذره مثلا چندسال دیگه احساست عوص میشه و خودت بچه میخوای

من 30 سالمه همین حس تو رو دارم تو بگو من چی کنم شوهرمم علاقه ای به بچه نداره

من نمیدونم چه فکری میکنن میگن بچه بیار تا بحال یبار نشده بچه ها رو بغل کنیم یا باهاشون بازی کنیم هیچ علائمی از علاقه به بچه رو در ما ندیدن ولی بازم میگن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من همسن شمام والان سال ۴ ازدواجم و تازه باردار شدم  نه به کسی توضیح دادم و جوری رفتار کردم کسی ...

ن اتفاقا آدمی ام خودمحور ک به هیچ کی رو نمیدم... ولی خب کسایی ک ازم بچه میخوان حق طبیعیشونه.. شوهرم پدرمادرش

تو شوهرتو حل کن بقیه رو ول کن حالا اونا ک بچه هم بیاری میگن هم بازی میخواد پس دومی سومی ...

:/ ی چیزایی براتون مهمه ک اصن فکرشم نمیتونم بکنم چطور، عوضش ی چیزایی برام مهمه که فکرشم نمیتونید بکنید چطور  
2731

من هیچ نطری ندارم راجب مسئله ای که اینقدرخصوصیه ولی خواهشا تا دلت راضی نشده باردارنشی چون مسوولیت داره یکی ازفامیل ما عمدا انداخت خوب توکه نخواستی چرامواظب نبودی حالاجون یک موجودزنده روگرفتی😔باگذشت6سال هنوزازش بدم میاد

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤

عادت میکنی 

من تازه فهمیدم اکثر آدم‌ها برای تولید مثل ازدواج می‌کنند

همین الان یه کاربر ازم پرسید بچه نداری

پرسیدم چطور گفت عکس عقدت رو دیدم گفتم بپرسم بچه دار شدی یا نه

دو ماه قبل عقد کردم

گفتم نه بچه نمیخواییم کلا

گفت مواظب باش دیر نشه

اینجا که مجازیه اینه بعد من از عمه و خاله انتظار داشته باشم هی سوک نزنن که چرا بچه نمیاری 😁

😁

اصلا اصلا اصلا اصلا اصلااااااا و ابدا بخاطر حرف دیگران بچه اار نشو.خودت و شوهرت باید واقعا نیازش رو حس کنید بعد بدنیاش بیارید.تمام اینایی ک هی بچه بچه میکنن پسفردا یه دیقه هم تو نگهداریش کمکت نمیکنن...بعدم باید جواب لاغره چاقه خیلی میخوره کم‌میخوره شیرت زیاد یا کمه قوت داره ک نداره و...لباسش فلانه و بهمانه رو بدی ...واسه دل خودت زندگی کن نه حرف بقیه🤗🤗🤗

حرفات درسته.

البته هیچ وقت به حرف بقیه گوش نکن. فقط خودت مهمی.

اما

دوسنانه بهت میگم که بچه بیاری خیلی خوبه چون بعدا ممکنه خدایی نکرده مشکل پیدا کنی. البته اینو میگم چون الان شرایط و سبک زندگی طوری تغییر کرده که بدن انسان رو تغییر داده و عملا ۲۹ به بعد، باردار شدن مشکله و هر کس به ۳۰ به بالا میرسه میگه کاش حتی ۲۰ سالگی بچه میاوردم.

اینکه مسولیتشو نمیتونی قبول کنی، کم کم همه چی عوض میشه. همه اونایی که مادر میشن اولش همه چیز دان نبودن عزیزم.

منم الان ۳۱ سالمه و ۱ساله ازدواج کردم و هر کار میکنم بچه دار نشدم هنوز و با خودم میگم کاش قبلنا ازدواج. میکردم و بچه دار میشدم. دو تا بچه میاوردم و دیگه مشکل بارداری و... نداشتم.

خیلی از کارا هم آدم تا بچه نیاورده نمیشه انجام داد. مثلا لیزر و...

مامان بزرگ بهترینه
2740

اگه با همسرت هم سلیقه ای در این مورد که هیچی باردار نشو لازم نیست به کسی جواب بدی

ولی اگه همسرت دوست داره که خب حق داره و در این مورد باید قبل از ازدواج با هم به تفاهم میرسیدید

من صحبتم با استار تر بود ،حرف بدی نزدم

فضول 😂

🤗کنکوری های دهه ۶۰ بخونید.اگه دهه شصت هستید و قصد دارید مجدد ۹۹ کنکور بدین و هدفتون پزشکی دندان پزشکی و دارو سازی هست .اگه تصمیم قطعی گرفتید و تمایل دارید درخواست دوستی بدین تا تو واتساپ اددتون کنم .فقط دهه شصتیا لطفا پیام بدن مرسی دوستان 
شوهر بچه میخواد.. پدرشوهر بچه میخواد... مادر شوهر بچه میخواد... هر کی میبینه میگه مشگل دارین ک بچه ن ...

خب اصلا کاری به بقیه ندارم 

اونا مهم نیستن اصلا 

ولی خود شوهرتم که بچه میخواد بنده خدا 

باید قبل ازدواج بهش میگفتی تا هر چند سالی که نمیخوای

الان دیگه چون نگفتی حق با شوهرته 

خدایا مواظب گلهای زندگیم باش 👫 رهام و نهال😍😍

دقیقا اشتباه همینه که بیشتر مردم فکر میکنن هدف از ازدواج کردن فقط بچه دار شدنه

اول اینکه نذار دیگران برات تصمیم بگیرن خودت باید آمادگی داشته باشی با همسرت ولی بیشتر خودت چون مردا ۲۴ساعت روزشونو نمیتونن بذار برای بچه و خونه بمونن هر وقت که حس کردی آمادگی داری برو جلو و مطمئن باشید میتونید برای بچه بهترین شرایط رو فراهم کنید 

بچه دار شدن چیز مهمی نیست رشد و تربیت بچه مهمه و وقتی میتونی بچه ای رو به خوبی بزرگ کنی که خودت به آمادگی رسیده باشی 

عزیزم چرا بچه نخوای ماشاءالله ۲۴ سن خوبیه که بچه شیرینه هرچی دیرتر بیاری کم اعصاب تر میشی و پشیمون میکنی از اینکه چرا اینقد دیر اوردی ۲ سال خوبه که ..هم اینکه  کم کم‌زندگی اون جذابیتش از دست میده پ تا بخوای اقدام کنی بچه میاد و رنگ دیگه ای میگیره زندگی 

حرفات درسته. البته هیچ وقت به حرف بقیه گوش نکن. فقط خودت مهمی. اما دوسنانه بهت میگم که بچه بیاری ...

لیزر تا بچه نیاری نمیشه انجام داد ؟😐

🤗کنکوری های دهه ۶۰ بخونید.اگه دهه شصت هستید و قصد دارید مجدد ۹۹ کنکور بدین و هدفتون پزشکی دندان پزشکی و دارو سازی هست .اگه تصمیم قطعی گرفتید و تمایل دارید درخواست دوستی بدین تا تو واتساپ اددتون کنم .فقط دهه شصتیا لطفا پیام بدن مرسی دوستان 

حالا حالاها وقت داری ب مادر شدن فکر کنی بیخیال حرف مردم 

بچه عروسک بازی نیس خیلی مسولیت میخاد 

هر وقت خودت صلاح دیدی بچه بیار ده سال وقت داری ازادانه برا خودت بگردی بچرخی از زندگیت لذت ببری

2706