2726
عنوان

عاقا بخدا من بچه دوس ندارم عجب غلطی کردما

| مشاهده متن کامل بحث + 656 بازدید | 72 پست

اگه بچه دوست نداری فعلا نیار گور بابای بقیه مگه اونا قراره بزرگش کنن که تز میدن ؟؟؟ ولی زیر نظر دکتر باش که مبادا در اینده دچار نازایی بشی 

خدا جونم شکرت ‌‌‌.                                         یکم آدمم کن باچه ؟😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای عزیزم یک کم اطلاعات رو ببر بالا و لطفا با پزشک متخصص صحبت کن و بهت میخندن  نگی جایی ها  ...

برا همه سرطان زا نیست عزیزم

برا پوستهای حساس

مثلا پوست من روشنه و البته به بعضی ادویه جات و ضربه حساسه و خیلی قرمز میشه

برای همین خوب نیس

مامان بزرگ بهترینه
چرا نمیشه لیزر کرد ؟ خیلی ها مجرد هستن لیزر میکنن و بعدش بچه دار هم میشن من لیزر کرده ام و بدون مش ...

وا.شما صفحه قبل گفتی کلا نمیخواین.البته ببخشید فضولی نباشه قاطی کردم پس چی میگی باردارشدم؟  

تیکر تولد پسر نازم  
2728

وقتی سن مادر وپدر بالا بره اون بچه چند سال دیگه چی میکشه. تنها میشه کسی پشتش نیست چوگدر ومادرش سنشون جوری میشه که جون نیستن کمکش کنن بلکه درگطر میانسالی خودشون میشن. با این پیشرفت هر روزه جامعه. پدر ومادر میانسال نمیتونن همپای بچشون تو پیشرفت باشن 

اگه بچه دوست نداری فعلا نیار گور بابای بقیه مگه اونا قراره بزرگش کنن که تز میدن ؟؟؟ ولی زیر نظر دکتر ...

خب یه طرف قضیه شوهرشه 

که الان بچه میخواد 

شاید اون باهاش راه نیاد که هر شش ماه یبار بره دکتر چکاپ شه 

اونوقت اگه بعدا مشکلی پیش بیاد کاسه کوزه ها سر اسی میشکنه

خدایا مواظب گلهای زندگیم باش 👫 رهام و نهال😍😍
جلوگیریمون با ک*ا*ن*د*و*م*ه

هرسال  ذخیره  تخمدان یه زن کم میشه. اگه تا چند سال دیگه هم نمیخوای به روش فریز تخمک فکر کن. با دکترتم مشورت کن حتما. تست ذخیره تخمدان هم بده که متوجه بشی چقدر ذخیره تخمدان داری 

پدرشوهر مادرشوهر بچه بخوان مهم نیست ولی باید با شوهرت از اول قرار مداراتون رو میزاشتید الانم سنی نداری من سن شما بودم ازدواجم نکرده بودم ولی خب چون همسرت می‌خواد بشین باهاش صحبت کن دو سه سالی به تعویق بندازید 

حق با شماست خوب توضیح ندادم کلا نمیخواییم باردار شدم  سقط کردم

میبخشید فضولیه

اما شما که شرایطشو دارین چرا مهاجرت نمیکنین؟

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤
میبخشید فضولیه اما شما که شرایطشو دارین چرا مهاجرت نمیکنین؟

چون اینجا رفاه نسبی دارم و در خودم‌توان اینو نمیبینم که بخاطر اقامت برم با فرهنگ زیبا ولی غریبه عمرم رو بگذرونم

اگه بیست ساله بودم شاید  میرفتم زندگی ام رو اونجا میشناختم ولی الان توی ایران سابقه دارم و زندگی دارم و برام سخته برم اونجا  

😁
چون اینجا رفاه نسبی دارم و در خودم‌توان اینو نمیبینم که بخاطر اقامت برم با فرهنگ زیبا ولی غریبه عمرم ...

منم ایرانو دوس دارم اما اکثر ادمایی که مث شما موقعیت مناسب دارن،رفتنو ترجیح میدن،بخاطر امکانات بیشتر

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤