2737
2734
عنوان

شوهر شمام اینجوریه؟! 😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 672 بازدید | 70 پست
ن ، شما خودت میگی محل نمیزارم ادلش... خب تو ک قصدت آشتیه چرا اون و خسته و بی حوصله میکنی.... آشتی کن ...

شما میتونی اینجوری باشی؟ 

من میگم یه لیوانو هم به این زودی هی سرد و گرم کنی میشکنه آخرش

نمیدونم چرا با همون سرعتی که مایحتاج زندگیمون داره گرون میشه و به سختی بدست میاد، با همون سرعت فرهنگ و ارزشهامون دارن ارزون میشن و راحت از دستمون میرن.... 😔😒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ناز کردن هم اندازه و روش و زمان داره

حتما با مشاور صحبت کنید

اینکه دوست داشتنیم تقصیر من نیست خوش شانسیه توئه 😎 یک جذاب مغرور آزاد،  از اونا که تیپهای سنگین و خاصی میزنن 👔ادکلن خاص،سوار ماشین مشکیشون میشن و ساعت 1 شب به بعد تنها تو خیابونا رانندگی میکنن 🚗 در حالی که یه آهنگ خاصو 100 بار گوش میکنن، همونایی که تنها کافه و رستوران میرن... شبا تنهایی قدم می زنن، از دورکه نگاشون میکنی ابروهاشون گره خورده تو هم... همش فکر میکنن، ولی وقتی نزدیک میری و باهاشون صحبت میکنی با نگاه و آرامش خاصی باهات حرف میزنن ! ازاونا که بهترین آدما برا درد و دلن، همونایی که راجبه همه چیز اطلاعات دارن و نگفته می‌فهمن، از اون جذابایی که خیلی سخت اعتماد میکنن ! اگه بهشون دروغ بگی ، سعی نمیکنن ثابت کنن و مچ بگیرن، بلکه...یه لبخند کوچیک با چشای خمار میزنن و آروم پا میشن و میرن...
2728
من که ربات نیستم به این زودی احساسم تغییر پیدا کنه مثلاً تا یه ساعت پیش کلی دعوا و فحش و تهدید بعد ...

خب دیگ وقتی پشیمونه اولش قبول کن ن ک بزاری اون خسته شده کنار بیای.... حالا ۱ساعت اینور اونور یا ۱روز اینور اونور ...  

خسته ک بشه میگه لااقل بزار ادامه بدم خودم و خالی کنم در نتیجه دعوا بیشتر میشه

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی✌️ آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه... آزادی یعنی شبا با خیال راحت خوابمون ببره بدون این که غصه بخوریم صبح قرار چی گرون بشه.... آزادی یعنی داروهایی که برای هموطنام حکم زندگی داره هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه.... اگه منظورم از آزادی، حجاب بود ک حجابمن به بابام و شوهرمم مربوط نیست بقیه که جای خودشون😊✌️❤️
ناز کردن هم اندازه و روش و زمان داره حتما با مشاور صحبت کنید

اصلاً شوهر من ناز نمیکشه! 

منم نمیخام ناز کنم. 

وقتی ناراحتم واقعاً ناراحتم و حتی دلم نمیخواد کنارم بشینه! 

نمیدونم چرا با همون سرعتی که مایحتاج زندگیمون داره گرون میشه و به سختی بدست میاد، با همون سرعت فرهنگ و ارزشهامون دارن ارزون میشن و راحت از دستمون میرن.... 😔😒
@مردمتولد1360     @پسر_جوانمرد    

مرسی گلم

2738

دوستان من واقعاً برام سواله! 

چون شوهرم دوقطبیه! 

میخوام ببینم همه مردها اینجورن یا این بخاطر بیماریش اینجوریه

شما میتونی اینجوری باشی؟  من میگم یه لیوانو هم به این زودی هی سرد و گرم کنی میشکنه آخرش

من کلا موقع دعوا کردن میشه خونه رو ترک میکنیم. همسرم میره ۱طرف منم میرم ۱طرف.... مثلا اون نیره خونه مامانم ، من میرم خونه مامانش . چندساعت بعد ک اروم شدیم میاییم خونه و کلا یادمون میره... 

ولی سعی کن اگه اون ب تو گفت های تو نگی هووی،  تو جای جواب( های) بگو شما.... بخدا دعوا زود تموم میشه... زندگی و برای خودت عذاب اور نکن 

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی✌️ آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه... آزادی یعنی شبا با خیال راحت خوابمون ببره بدون این که غصه بخوریم صبح قرار چی گرون بشه.... آزادی یعنی داروهایی که برای هموطنام حکم زندگی داره هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه.... اگه منظورم از آزادی، حجاب بود ک حجابمن به بابام و شوهرمم مربوط نیست بقیه که جای خودشون😊✌️❤️
چرا میخوای جدا بشی خیلی ناراحت شذم

دانشجو دکترا بود زنش شدم

گفتم فارغ التحصیل میشه سرکار میره

نشد و نرفت

پدرش هم خونه ای که توش زندگی میکنیم بنامش نکرد تا بچه دار بشیم

منم دیگه تحمل ندارم

من کلا موقع دعوا کردن میشه خونه رو ترک میکنیم. همسرم میره ۱طرف منم میرم ۱طرف.... مثلا اون نیره خونه ...

گلم زندگیه من تموم شده است

دلیل سوالمو تو پستهام گفتم

2706