2733
2739
عنوان

طلاقه بده؟؟؟؟

1276 بازدید | 92 پست

اگر بعد از طلاق بدونید شوهرتون تمام مهریوتونو میده  و میتونید بعدش با پولشیه زندگی متوسط به بالا داشته باشید و بچه هاتون هم با توافق شما و پدرش در هفته تقسیم بشن که مثلا چند روز پیش شما باشن و چند روز پیش پدرشون راضید طلاق بگیرید؟؟؟؟(خانم های خوشبخت که مشخصه جواب نه انشالله همیشه خوشبخت باشن من با خانم هایی هستم که طلاق براشون بهترین راهه )

گذشتن از تو آسون نیس....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام 

من نظرمو بعنوان یه مرد میگم شاید به دردتون بخوره

اصلا از طلاق نترسید و به فکر آینده خودتون باشید 

من یه همکار خانم داشتم دو بار طلاق گرفته و بچه داره ولی الان مغازه زده و بچش پیششه و داره زندگی میکنه خیلیم راضیه 

فقط واسه اینکه بتونید به اون چه بخواین برسین باید به حرف مردم اهمیت ندین 

همین و بس 

* با تشکر فراوان *

برای اونی ک ادامه زندگی براش مشکله این میتونه زندگی ایده آلی باشه...

بنظرم ما ۱بار حق زندگی کردن داریم باید همه جوره ازش لذت ببریم 

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی✌️ آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه... آزادی یعنی شبا با خیال راحت خوابمون ببره بدون این که غصه بخوریم صبح قرار چی گرون بشه.... آزادی یعنی داروهایی که برای هموطنام حکم زندگی داره هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه.... اگه منظورم از آزادی، حجاب بود ک حجابمن به بابام و شوهرمم مربوط نیست بقیه که جای خودشون😊✌️❤️
2738
اگه فکر میکنی با طلاق کیفیت زندگیت بهتر میشه جدا شو. این خیلی مهمه ها. یعنی بعد از طلاق هم آرامشت بی ...

اینکه ادم دلیل منطقی نداشته باشه واسه طلاق مثلا اعتیاد و بد دهنی و دست بزن و از این چیزا صرفا به خاطر این باشه که ارامش نداشته باشی تو خونه به نظرت بعدش پشیمونی میاره

گذشتن از تو آسون نیس....
اخه با بچه ادم دو دل میشه

در صورتی دودل میشه که بدون پدرشون در حقشون پدری میکنه و تنش در زندگیشون نیس. البته من کلا با طلاق مخالفم چون یه جاهایی زندگی خیلی سخته . ولی با گذشت زمان همه چی روب راه میشه

چنان نماند و  چنین نیز نخواهد ماند 

۶ ساله ازدواج کردم بچه ندارم . خونه و ماشین و کار دارم. یه دوره ای حدود یک سال تو زندگیم مشکلاتی به وجود اومد که فکر نمیکردم هیچ وقت حل بشه اما پشیمون‌شدم موندم و مشکل رو حل کردم دوباره همه چی عالی شد به روال قبل برگشت زندگیم. الان از زندگیم راضیم. خداروشکر میکنم که اون موقع مقاومت کردم به نظرم طلاق باید اخرین راه حل باشه وقتی همه راه ها رو رفته باشی

2706