2733
2734
عنوان

وقتی ادم میخواد عروس بشه ....

388 بازدید | 47 پست

ب نظرتون چه امادگی هایی لازمه داشته باشه ؟؟؟؟

یه خبر خوب برای تو❤اگر دوست دارین انگلیسی رو یاد بگیرین باهزینه کم یا به من درخواست دوستی بدین یا به ادرس تل پیام بدین        english_teacher99@

نگم😶

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

فقد حاضرجواب باشه بقیش خودش درست میشه😶😶😶

من مامان مرصادجونمم😍تا ۱۴۰۰ پسرم بغلمه ای خدااااا از الان ک هیچ وجود خارجیم نداره عاااااشقشمممم 😍فندق مامانو بابا از خدا بخاه ک زودتر برا اینکه منو باباییت  بریم سرخونه زندگیمونو تو زودتر بیای بغلمون کمکمون کنه😍❤اخه تو ب خدا الان نزدیکتری زندگیمممم😉😍🙏❤ خیلیییی دوستت دارم مرصادم😍❤  آهایییی تویی ک امضامو خوندی !!! آره دوست عزیز با خودتم😉😍از خدا میخام امضای قشنگش پای تک تک ارزوهات باشه🙏آمین🌹🌹🌹 اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم❤🙏 تیکر عروسیمه شایدم زودتر برگزار شد😍💃❤
استقلال فکری امادگی روحی جسمی معنوی و... قدرت پذیرش بالاااااا مدیری و مدبری

میشه راجب هرکدومش توضیح بدی

یه خبر خوب برای تو❤اگر دوست دارین انگلیسی رو یاد بگیرین باهزینه کم یا به من درخواست دوستی بدین یا به ادرس تل پیام بدین        english_teacher99@

هروقت فهمید ک زندگی متاهلی یعنی اینکه از خونه بابام فرار کنم اونجا بهتره.    نیست

یعنی اینکه وای لباس علللوووس میپوشم و اتلیه میرم.     نیست

یعنی فقططط برای رفع نیاز جنسی .     نیست

یعنی ارتقای شخصیت فکری عقلی و رفتاری

یعنی پرهیز از بعضی از رفتارای بچگانه

و خیلی چیز دیگه

دارم میرم بیرون وگرنع برات مینوشتم

اول از همه اینکه نخواد که عروس بشه بخواد که یه همسر و بعد از اون مادر بشه...

منظورتون چیه

ازدواج سخت ترین کار جهانه از نظرم ...هرامادگی که فکر کنی باید داشته باشی ...وقتی یه زن بخواد ازدواج کنه هم باید بشه زن زندگی و کدبانو و زن خونه ..هم باید دختر همیشه شاداب و زیبا و دلبر خونه باشه ..هم سیاست رفتاری با خانواده همسرش ..هم ایجاد توازن بین همسر و خانواده خودش ..حالا تو این بین مشکلات رو هم هندل کنه ..تازه این واسه شرایطه نرمال هست ..این وسط اخلاقای خاص و اعتیاد و خیانت و هزار تا چیز دیگه هم هست 

2706